Ana Sayfa Özel Şirketler Bim, Şok ve A101 Marketleri Personel Alımı İlanı

Bim, Şok ve A101 Marketleri Personel Alımı İlanı

361
Bim, A101, Şok

A101, Bim ve Şok marketlerinin Türkiye genelindeki faaliyet gösteren mağazalarının personel ihtiyacını karşılamak adına İŞKUR aracılığı ile çok sayıda personel alımı yapılacağı belirtildi. Alımı yapılacak pozisyonlar arasında Kasiyer, Depo Görevlisi, Sevkiyat Elemanı, Mağaza Müdürü ve Mağaza Müdür Yardımcısı kadroları yer almakta. İlanlara başvuru şartları, tarihleri ve detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

A101, Bim ve Şok Marketleri Personel Alımı İlanı 2021

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri arasında yer almakta olan Bim, A101 ve Şok marketleri yeni yıl hedefleri doğrultusunda mevcut ve yeni açılacak olan şubeleri için güncel personel alımı ilanlarını yayınlamış bulunmakta. Yayınlanan ilanlar kapsamında toplamda 1000’e yakın personel alımı yapılacak. Alımı yapılacak personellerde aranılan başvuru şartları arasında; En az lise mezunu olmak, Giyimine özen gösteriyor olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Askerlikle ilişiği bulunmamak veya en az 2 yıl tecilli olmak, Mağaza Müd ve Müd. Yardımcısı pozisyonu için B sınıfı Ehliyet sahibi olmak, Herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak şartları aranmakta.

Bim, A101, Şok Marketleri İş Başvurusu 2021

Başvurular İŞKUR üzerinden alınacağı için öncelikli olarak Türkiye İş Kurumu’nun resmi web sitesine kayıtlı olmak gerekmekte. Kayıt olduktan sonra oluşturulan güncel özgeçmişiniz ile yayınlanmış olan iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Zaten kayıtlı bir üye iseniz mevcut özgeçmişinizin güncel olması oldukça önemli. İşkur’un resmi sitesi üzerinden açık iş ilanlarına girerek Aranılan Pozisyon kısmına ” BİM ” , ” A101 ” , ” ŞOK ” yazarak arama yapabilir mevcut ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu marketlerin mevcut mağazalarına giderek iş başvurusu formunu doldurup iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bim, A101, Şok Marketleri Açık İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…