Home Şehirler Kocaeli Bingo Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Bingo Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

5,019
Bingo Fabrikası

Bingo; ev bakımı ve temizlik ürünleri alanında faaliyet göstermekte olup, 1987 yılında kurulmuştur. Kocaeli ilimizin izmit ilçesinde yer almakta olan Bingo Fabrikası, Türkiye’nin en modern, yüksek kapasiteli deterjan ve ev temizlik ürünleri işletmesidir. Bingo yeni yılla birlikte bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Bingo tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bingo Fabrikası Personel, İşçi Alımı 2021

Bingo Fabrikası yapmış olduğu yatırımlarla beraber ürünlerini, yurtiçi üretim tesislerine ek olarak, Bulgaristan, Ukrayna ve Cezayir’de kurulan yeni ve modern üretim tesisleri ile dünya genelinde 44 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu nedenle bünyesine yılın çeşitli dönemlerinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.

Bingo Fabrikası Güncel İş İlanları 2021

Bingo tarafından alımı yapılması planlanan personel ve işçiler için açılmış güncel iş ilanları arasında; üretim işçisi, temizlik personelleri, sekreter, engelli personel, hammadde satış uzman yardımcısı, saha satış uzmanı, arıtma tesisi ustası, iş güvenliği uzmanı, forklift operatörü, iş makineleri operatörü, özel güvenlik görevlisi, şoför, vasıflı vasıfsız fabrika işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bingo İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Bingo Fabrikasında görev almak ve kariyer yapmak isteyen kişiler iş başvurularını Hayat Kimya firmasına yapmalıdır. Ayrıca aşağıda sizler için vermiş olduğumuz link aracılığı ile Bingo fabrikasına iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurular Bingo insan kaynakları tarafından detaylıca incelenmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için davet edilmektedir. Sizde Bingo bünyesinde çalışmak istiyorsanız başvurularınızı en kısa sürede yapmalısınız. Bu yazımızda sizlere Bingo işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık.

Bingo iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN

2 Comments

 1. Emrr

  26 Haziran 2021 at 01:33

  2sene engelli olarak kosbaş çimtasta meydancılık yaptım. Sözleşmem bitince ayrıldım. 34 yasında 7 yasınde erkek evlat sahibiyim. 10 gün onve iş çıkısımı oldu bingoya girmek benim için her aman Baska Bi degeri oldu. İşimi kesinlikle titiz yapar sorumlulugumdan asla taviz vermem insallah işim olur sizinle çalışırım. Ekip olsun her sekılde calısma düzenine uyarım insallah. 05510513298

  Reply

 2. *

  25 Ağustos 2021 at 16:19

  merhaba başvuru sayfanız acılmıyor nerden başvurabılırım

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ülker İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ülker iş başvurusu ilanları açarak, Türkiye’nin dört bir yanında birçok insana istihdam sa…