Ana Sayfa Özel Şirketler BMC İş İlanları ve İş Başvurusu

BMC İş İlanları ve İş Başvurusu

1,581
BMC iş ilanları

BMC, 1964 yılında İzmir ilimizde kurulmuş olan ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesidir. Bünyesinde kamyon, kamyonet, traktör ve motor üretimi gerçekleştirmektedir. BMC 2,8 tondan 40 tona kadar Yük ve Yolcu taşımacılığının tüm sınıflarında özel araç üretimi yapan Türkiye’nin tek Dünyanın dört üreticisinden biridir. Ayrıca BMC fabrikaları bünyesinde müşteri isteğine göre 6 ay gibi kısa bir sürede araç tasarlayıp üretebilen bir firmadır. 1989 yılında bütün hisseleri Çukurova Holding tarafından satın alınmış olan BMC, daha sonra mali krize girmiş ve şirkete TMSF tarafından el konulmuştur. TMSF daha sonra BMC’yi Ethem Sancak’a ait olan Es Mali Yatırım şirketine devretmiştir. BMC büyüme hedefleri doğrultusunda her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. BMC tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait olan iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

BMC Personel Eleman İşçi Alımı 2021

BMC yaşamış olduğu mali sıkıntılarını atlatarak tekrar Dünyanın en büyük araç üreticilerinden bir tanesi olma hedefini gerçekleştirmek adına çalışmalarına devam etmektedir. BMC yapmış olduğu atılımlar ile günümüzde 80’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. BMC otomotiv her sene 22 bin araç ve motor üretim kapasitesi, mühendisinden işçisine 1600’ü aşkın çalışanı ile dünya markası olma yolundaki hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. BMC bu doğrultuda şirketi hedeflerine götürecek personeller aramakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtmektedir.

BMC Güncel İş İlanları 2021

BMC tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde, satın alma uzmanı, insan kaynakları uzmanı, mühendis, tekniker, teknisyen, büro görevlisi gibi sayısız bay ve bayan adaylar için kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı, stajyer alımı da yer almaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bireyler full time ve part time olarak yayınlanan bu ilanlara başvuru yapabilirler. Peki BMC iş başvurusu nasıl yapılır?

BMC İş Başvurusu 2021

BMC bünyesinde çalışmak isteyen bireyler ile bir iş başvuru formu oluşturmuştur. Aşağıda vermiş olduğumuz bu başvuru formu ile özgeçmişinizi iletiyorsunuz. Akabinde BMC insan kaynakları, başvuru yapmış olduğunuz kadro ve pozisyonda eleman açığı bulunduğu takdirde tarafınızla iletişime geçmektedir. Akabinde iş görüşmesi yani mülakat aşaması için çağrılırsınız. Bu süreci de başarı ile atlatan adaylara maaş, çalışma olanakları ve çalışma saatleri ile sosyal olanaklar hakkında bilgilendirmeler yapılır. Şayet yapılan teklifi onaylarsanız da BMC gibi ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesinde çalışma olanağı elde edersiniz. Bu yazımızda BMC iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BMC İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://www.bmc.com.tr/kurumsal/insan-kaynaklari/”]TIKLAYIN[/link]

7 Comments

 1. A.EMANET

  24 Ekim 2018 at 16:23

  ÖNCELİKLE İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM. Oğlum Murat EMANET adına Yazıyorum .Bornova/Pınarbaşı nda ikamet etmekteyim Yüzde 70 yürüme (Bedensel) engelliyim Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 2018 yılında Mezun oldum BİLİŞİM (WEP PROĞRAMCILIĞI) Bornova İŞKUR da kaydım Mevcuttur. Sizlerden ricam .Beni de bu Ailenin içerisinde bir birey olarak görmek isterseniz. Çok memnun kalacağımı belirtmek isterim. ULAŞIM SORUNUM YOK AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDELYE İLE ULAŞIMIMI GİDERİYORUM … SAYGILARIMI SUNARIM..

  Reply

 2. Bülent

  29 Mayıs 2019 at 16:56

  Merhabalar oncelikle hayırlıişler diliyorum cnc operatörüyüm daha önce üzün yıllar sanayi ve cms firmasında operatör olarak çalıştım ayrıca kaynak bolumundede calistim şuan işsizim siz değerli is verimlerimdenis talep etmekteyim tek ederim

  Reply

 3. Serdar ERGÜN

  20 Temmuz 2019 at 21:08

  48 yaşındayım. 15 yıl Jandarma Astsubayı olarak görev yaptım.2004 yılından beri Herbalife’da Süpervizörüm. Sizde uygun bir işte çalışmak istiyorum. İşletme mezunuyum. Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum.

  Reply

 4. Musa Aksoy

  20 Ağustos 2019 at 23:15

  Sizinle çalışmak istiyorum kendime güvenim sonsuz amirlerimin bana verdiği işi sonuna kadar yapmaya çalisirim

  Reply

 5. Zafer

  1 Temmuz 2021 at 00:58

  Zafer gençler ortopedik engelliyim yüzde 40 engelim e uygun iş başvurusu içinmüracat ettim gereğinin yapılmasını arz ederim 769/1sk no 17 kat 2 Atatürk mah Bornova izmir

  Reply

 6. Orhan

  1 Eylül 2021 at 03:40

  Otokarda askeri araçlarda çalıştım 10 gün önce işten çıkarıldım 20 yıllık kaynak ustasıyım 35 yaşındayım Sakarya/arifiye ilçesinde oturuyorum uygun görürseniz çalışmak isterim 0531 344 7024

  Reply

 7. Hasan emre yelkenkayali

  5 Eylül 2021 at 21:24

  Sabikaliyim torna tezgahı operatörü ve frezeciyim 41 yaşındayım telefon numaram 05526704032

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…