Ana Sayfa Özel Şirketler Boğaziçi Elektrik (BEDAŞ) İş İlanları ve İş Başvurusu

Boğaziçi Elektrik (BEDAŞ) İş İlanları ve İş Başvurusu

555
Personel alımı

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. ya da bilinen adı ile BEPSAŞ, 13.12.2012 tarihinde İstanbul Ticaret Sicili memurluğu nezdinde tescil edilmek suretiyle kurulmuş ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan aldığı “tedarik lisansı” kapsamında elektrik piyasasında faaliyet gösteren bir anonim şirkettir. Ülkemizin önde gelen şirketlerinden Cengiz Holding, Limak Holding ve Kolin İnşaat A.Ş. grup şirketleri, sektörel tecrübe ve güçlerini birleştirmek yoluyla, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova illerini kapsayan Uludağ Bölgesi, Sivas, Tokat, Yozgat illerini kapsayan Çamlıbel Bölgesi, Antalya, Burdur, Isparta illerini kapsayan Akdeniz Bölgesi ve İstanbul Avrupa yakasını kapsayan şirketimizin faaliyet alanı ve aboneleri ile birlikte toplam dört bölgede, 11 ilde, yaklaşık 10 milyon aboneye hizmet vermekte ve bu özellikleri ile enerji sektörünün de lider grupları arasında yer almaktadırlar. Boğaziçi Elektrik insan kaynakları departmanı 2021 yılında yatırımlarına ara vermeksizin devam edeceklerini ve sektörde lider olmak istediklerini belirtmiştir. Bu kapsamda Boğaziçi Elektrik çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da gerçekleştirecektir. Yazımız devamında Boğaziçi Elektrik tarafından verilmiş olan en son iş ilanları, iş imkanları, kariyer olanakları ile iş başvurusu, iş başvuru formu gibi çeşitli bilgiler yer almaktadır.

Boğaziçi Elektrik Personel Eleman İşçi Alımı 2021

CK Boğaziçi, insana ve çevreye saygılı, çalışanına ve müşterilerine değer veren, yeniliğe açık vizyonu ile kaynaklarını en etkin şekilde kullanmaya yönelik bir politika izlemektedir. Çalışanlarının ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştirmektedir. Şirket, iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Şirket bünyesinde çeşitli alanlarda düzenlediğimiz eğitimlerle çalışanlarımızın performanslarını artırmayı, bilgi ve becerilerini geliştirerek kariyer planlamalarında onlara rehberlik edebilmeyi amaçlamaktadır.

Boğaziçi Elektrik Güncel İş İlanları 2021

Boğaziçi Elektrik yani BEDAŞ bünyesine bu değerlerinden dolayı en çok iş başvurusu yapılan şirketlerin başında yer almaktadır. BEDAŞ insan kaynakları 2021 yılında iş arayan binlerce vatandaşı mutlu eden bir açıklama yapmıştır. Şirket 2021 yılında bay, bayan, vasıflı, vasıfsız çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini belirtmiştir. Şirket tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan iş ilanları içinde elektrik teknikeri, çağrı merkezi personeli, veri aktarım takım lideri, elektrik – elektronik mühendisi, sayaç okuma elemanı, elektrik teknisyeni, şoför, müşteri ilişkileri elemanı, saha satış elemanı, hukuk asistanı gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar bu yayınlanacak olan iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceklerdir. Peki bu ilanları nasıl ve nereden takip edebilirim? Bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirim?

Boğaziçi Elektrik İş Başvurusu 2021

Boğaziçi Elektrik tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan tüm iş ilanları www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde ve http://www.bepsas.com.tr/ üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip edebilmek ve anında iş başvurusu yapabilmek için ise tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. İlanlar yayınlandığında gerekli duyuruları yine sosyal ağlarımız üzerinden siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. İlanlar yayınlandığı anda iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri de paylaşacağız. Bunun haricinde online olarak BEDAŞ bünyesinde çalışmak için iş başvurusu da yapabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile ilgili alanları doldurmanızın ve çalışmak istediğiniz bölümü seçmenizin ardından başvurunuz şirketin insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Daha sonra Boğaziçi Elektrik, eleman ihtiyacı oluştuğunda bu işçi havuzundan uygun adayları seçer ve iş görüşmesi ile mülakat aşamaları için kendilerini davet ederler. Bu aşamayı da geçen adaylar Boğaziçi Elektrik bünyesinde çalışmaya hak kazanırlar. Boğaziçi Elektrik iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Boğaziçi Elektrik İş Başvurusu Formu İçin [link url=”http://www.bepsas.com.tr/tr/ik-formu/ik/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…