Ana Sayfa Kamu Kurumları Botaş Personel Alım İlanı

Botaş Personel Alım İlanı

BOTAŞ yayınladığı ilan kapsamında bünyesine 186 kadrolu personel alımı gerçekleştirecek. Yayınlanan ilana dair başvuru şekli, tarihleri ve başvuru detayları haberimizde...

Botaş

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi sitesinde BOTAŞ‘ a yönelik personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda BOTAŞ bünyesine 186 kadrolu personel alımı yapılacağı belirtildi. BOTAŞ bünyesinde görev almak isteyenler için, adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

BOTAŞ Personel, İşçi Alım İlanı 2019

Yürütülecek olan alımlar önlisans ve lisans düzeyleri üzerinden gerçekleştirilecektir. Yayımlanan ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Yayımlanan ilana başvuru yapmak isteyen kişilerde aranan başvuru şartlarını sizler için sıraladık.

 • İlanda belirtilen bölümlerden mezun olmak
 • Kmu haklarından mahrum olmamak
 • Sağlık problemi bulunmaması,
 • Kamu zararına faaliyette yer almamış olması,
 • Güvenlik soruşturmasından başarı ile geçecek
 • Takım çalışmasına yatkın
 • Mesai saatlerine özen gösteren
 • Muhakeme ve temsil yeteneği güçlü olması,
 • Mesleki bilgi sahibi olması,
 • Kendisine verilen görevleri yerine getirebilicek düzeyde olmak.
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli olmak.
 • kamudaki bir görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olması

BOTAŞ 186 Kadrolu Personel Alımı Kadroları

BOTAŞ yayınladığı personel alımı için açıkladığı boş kadrolar; Dispeçer, Mühendis, Teknisyen, Uzman Yardımcısı, Sağlık Memuru, Büro Görevlisi, Avukat, Operatör alımlarına yönelik olarak ilan etmiştir. Bu kadrolara toplamda 186 kişilik bir kadrolu personel alımı yapılacaktır. Yayımlanan botaş personel alımı için adayların başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir. İlanlar, 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri Arasında Türkiye İş Kurumunun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx İnternet Adresinde Yayımlanacaktır.

Yayınlanan ilanın tam metnine ulaşmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİĞER BOTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, botaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan botaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…