Ana Sayfa Kamu Kurumları Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı İlanı

Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı İlanı

150
Bozok Üniversitesi

Yozgat ilimizde yer almakta olan Bozok Üniversitesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niiteliklerde ve pozisyonlarda sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Bozok Üniversitesi yayınladığı personel alımı ilanı uyarınca Lisans mezunu ve 2 yıl deneyimli 7 Hemşire, Lise Mezunu 10 Hemşire, Lisans mezunu 17 Hemşire, 1 Ebe, Ön Lisans mezunu 4 Sağlık Teknikeri ve 1 Diğer Sağlık Personeli olmak üzere toplamda 40 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Bozok Üniversitesi Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri Alımı İlanı 2019

UNVANI SAYI ARANAN NİTELİKLER
Hemşire 7 Hemşirelik bölümü lisans mezunu olup belgelendirmek şartıyla alanında en az 2 yıl çalışmış olmak.
Hemşire 10 Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu olup, belgelendirmek şartıyla alanında en az 2 yıl çalışmış olmak.
Hemşire 17 Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.
Ebe 1 Ebelik bölümü lisans mezunu olmak.
Sağlık Teknikeri 4 Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümü önlisans mezunu olmak.
Diğer Sağlık Personeli 1 Odyometri bölümü önlisans mezunu olmak.

Başvuru Genel Şartları Neler?

 1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
 2. 2018 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. (Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.)
 3. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
 4. Başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlamak,
 5. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kuramlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

Adaylardan İstenilen Başvuru Belgeleri?

 1. Öğrenim Belgesi fotokopisi,
 2. KPSS Sonuç Belgesi
 3. Bir adet vesikalık fotoğraf. (son altı ay içinde çekilmiş),
 4. Sözleşmeli Personel Başvuru Formu ( www.bozok.edu.tr ) ilan duyurusundan temin edildikten sonra eksiksiz olarak doldurulup teslim edilecektir.
 5. Başvurulan unvanda çalışma şartı (tecrübe) istenmiş ise; SGK Hizmet Döküm Belgesi ve alanında çalıştığına dair tecrübe belgesi. Tecrübe belgesinde işyeri SGK sicil numarası ile o işyerinde yaptığı iş açıkça yazılı olmak zorundadır. Tecrübe belgesini veren işyeri ile sigorta primini yatıran işyerinin aynı olması gerekmektedir.
 6. Başvuru işlemleri belgelerin fotokopileri ile yapılacak, yerleştirme işlemlerinde ise asıl belgeler istenecektir. Belgelerinin aslını getirmeyenlerin işlemleri yapılmayacaktır.

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçların Açıklanması?

KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 10 (on) iş günü içerisinde www.bozok.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Göreve başlayanlardan, aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin sözleşmeleri feshedilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Tarihleri, Yeri ve Şekli?

Başvurular Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na 01.03.2019-15.03.2019 Cuma günü saat 17.00’a kadar, www.bozok.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgeler ile birlikte Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır. Her aday yalnızca bir kadroya başvuru yapabilir. Başvuruda verilen tüm evraklar, fotokopi olması nedeniyle kesinlikle geri iade edilmeyecektir.

Yozgat ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…