Ana Sayfa Şehirler Kırşehir Boztepe Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Boztepe Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Boztepe belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Boztepe Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, kura çekimi saati, tarihi ve yeri ile sonuçları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamındadır.

İşçi alımı

Kırşehir ilimizde yer alan Boztepe Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini belirtti. Boztepe Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim yani lise ve dengi bir okuldan mezun olmuş beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 27 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu  yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Boztepe Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
İş Makinaları SertifikalarıForklif, Kepçe Operatörü Sertifikası

Çalışma Adresi : BAĞBAŞI MAHALLESİ BELEDİYE CADDESİ 40020 BOZTEPE KIRŞEHİR

İlana başvuru yapan adaylar için Boztepe Belediye Başkanlığında 31 Mart 2017 tarihinde kura çekimi gerçekleştirilecektir. Bu yazımızda Boztepe Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 8
    Shares

KIRŞEHİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Kırşehir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Kırşehir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir