Ana Sayfa Özel Şirketler British American Tobacco (BAT) İş İlanları ve İş Başvurusu

British American Tobacco (BAT) İş İlanları ve İş Başvurusu

2,963
british american tobacco fabrikası

British American Tobacco, Birleşik Krallık Londra merkezli, Philip Morris‘in ardından dünyadaki en büyük ikinci tütün şirketidir. 50 ülkede en büyük sigara piyasasını elinde bulunduran British American Tobacco, 180 ülkede satış yapmaktadır. 1907 yılında United Kingdom’s Imperial Tobacco Company ile the American Tobacco Company of the USA şirketlerinin birleşmesi ile kurulmuştur. Bilinen en popüler markaları Dunhill, Kent, Lucky Strike, Pall Mall, Vogue, Rothmans, Benson & Hedges, Winfield, State Express 555, KOOL ve Viceroy’dir. British American Tobacco Grubu, dünyadaki bir milyar yetişkin sigara kullanıcısının sekizde birinin tercihidir. British American Tobacco Türkiye 2021 yılında yatırımlarına ve çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini açıklamıştır. Bu kapsamda British American Tobacco Türkiye fabrikalarına ve dağıtım ekiplerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmayı planlamaktadır. Bu yazımızda British American Tobacco Türkiye tarafından yayınlanmış olan güncel iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu yer almaktadır.

British American Tobacco Personel Eleman İşçi Alımı 2021

British American Tobacco, ülkemizdeki üretim faaliyetlerine İzmir ili Tire ilçesinde yer alan organize sanayi bölgesi içindeki fabrikası ile başlamıştır. Daha sonra Samsun ili 19 Mayıs ilçesinde yer alan fabrikası hizmete gitmiştir. BAT Türkiye İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ile Bursa’da bölge müdürlükleri bulunuyor. British American Tobacco şirketinin Türkiye’deki toplam yatırımı 2 milyar dolara ulaşırken, doğrudan ve dolaylı olarak toplam 3.000 kişiye istihdam sağlamaktadır. British American Tobacco bu yatırımlarına 2021 yılında da tüm hızıyla devam edeceğini açıklamıştır. Bu kapsamda da şirket bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir.

British American Tobacco Güncel İş İlanları 2021

British American Tobacco iş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların, deneyimli ve deneyimsiz adayların, bay ve bayan adayların, eski hükümlü, engelli adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. British American Tobacco iş ilanlarında; satış temsilcisi, elektronik mühendisi, fabrika işçisi, ticari pazarlama temsilcisi, idari işler sorumlusu gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki bu ilanların hepsine nasıl ulaşabilirsiniz? İlanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

British American Tobacco iş ilanları

British American Tobacco (BAT) İş Başvurusu 2021

British American Tobacco ülkemizde en çok iş başvurusu yapılan şirketlerin başında yer almaktadır. Çalışanlarına göstermiş olduğu değer, çalışma olanakları, çalışanlarına vermiş oldukları maaş, prim ve ekstreler British American Tobacco şirketinde çalışmak isteyenlerin sayısını her geçen gün arttırmaktadır. British American Tobacco iş ilanları ve British American Tobacco iş başvurusu kendi insan kaynakları departmanı tarafından yönetilmekte olan web adresi üzerinden alınmaktadır. Burada şirket tarafından hali hazırda bulunan açık pozisyonları görebilir ve bunlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Ancak başvuru yapmak için kariyer.net üyesi olmanız gerekmektedir. Daha sonra yapacak olduğunuz başvurular şirket tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulur ve ön başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırlar.  Başvurularınızı değerlendirme sürecimizde sizi insan kaynakları yöneticisi ve seçmiş olduğunuz fonksiyondan bir yöneticinin katılacağı iş görüşmesine davet edecekler. Bu aşamada sizden bazı sınavlarımıza girmenizi de talep edebilirler. Tüm bu aşamaları başarı ile geçen adaylar birer British American Tobacco çalışanı olmaya hak kazanmaktadırlar.  Aşağıda başvuru yapacağınız formun linkini bulabilirsiniz.

British American Tobacco (BAT) İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://hr-link.net/Customized/HomePage/BAT/index.asp”]TIKLAYIN[/link]

12 Comments

 1. BURCU KÜÇÜKOĞLU

  24 Mart 2017 at 00:12

  Sizinle çalışmayı çok istiyorum.

  Reply

 2. Erhan

  21 Ağustos 2017 at 00:29

  Insana verdiğiniz deger potansiyeliniz sayesinde inaniyorumki her bir birey is ahlakına saygili ve bilincli olarak calisiyor
  O yuzden sizlerle calismak insallah nasip olur

  Reply

 3. Okan

  7 Eylül 2017 at 07:59

  Sizin le calısmayaı cok istiyorum

  Reply

 4. Mansur (Ahiska turku)

  3 Kasım 2017 at 07:07

  Meraba!
  Turkiye BATde çalişmak istiyorum.
  Ben BAT Uzbekistanda 5 yil muhendis elektronik olarak çalişmişimdir.
  Bi cevab yazarsiniz diye bekliyorum.
  Teşekkurler.

  Reply

 5. Muhammet baba

  10 Temmuz 2018 at 08:49

  Sizin calisma isterim

  Reply

 6. Onder

  16 Ağustos 2018 at 18:40

  Mrb.bati istanbuldaki arkadaşlardan duydu çok ovucu suzler kullandilar,bundan dolayi bende d.bakirdan bu basvuruyu yapmaya karar verdim.duz işçi olarak şimdiden sizlere teşekur ediyorum inşalla diyarbakirdan araniza katilmama musade edersiniz

  Reply

 7. Akay uzan

  17 Kasım 2018 at 17:30

  Samsun bafralıyım.samsun 19mayista tekel fabrikasinda çalişmak istiyorum.simdiden tesekkürler.

  Reply

 8. Tekin

  14 Şubat 2019 at 14:22

  Samsun bafrdanım 5 kere başvuru formu doldurdum cevap yok

  Reply

 9. Birgül boğucu

  26 Ekim 2020 at 20:07

  Tire sigara fabrikası çalışmak istiyorum

  Reply

 10. Cihan

  6 Temmuz 2021 at 10:40

  Sizinle çalışmak istiyorum çalışanıza değer verdiğiniz için

  Reply

 11. Faruk gültekin

  17 Ocak 2022 at 12:37

  Samsun yem.sanayi_ Köuytur tav aş_ Dalaman mopak kağıt fab_ mekanik bakım onarım personeli olara görev yaptım alilevi sebeblerden dolayı Samsun’a dönüş yaptım. Sizinle çalışmak isterim.

  Reply

 12. Harun

  18 Mart 2022 at 17:23

  Merhaba fabrikanizdazda çalışmak isterim her pozisyonda acil iş aramktayim

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…