Ana Sayfa Şehirler Bursa BUDO Personel, Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

BUDO Personel, Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

1,129
BUDO

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) Personel Alımı 2021

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi yani bilinen kısa adıyla BUDO, Bursa ile İstanbul arasındaki deniz ulaşımını sağlamak amacı ile Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuştur. BUDO seferlerine 2013 senesinde başlamıştır. İstanbul – Bursa deniz ulaşımı seferlerinde vatandaşlara İDO dışında farklı bir alternatif sunmaktadır.  BURULAŞ’ın bünyesinde kurulan BUDO’nun deniz otobüsü seferleri İstanbul’da Kabataş deniz otobüsü İskelesinden, Bursa’da Mudanya ve İstanbul Büyükçekmece deniz otobüsü İskelesinden yapılmaktadır.  Ayrıca Deniz otobüsü seferlerine yaz aylarında İstanbul(Kabataş)-Erdek,İstanbul(Kabataş)-Avşa,İstanbul(Kabataş)-Marmara Adası ve İstanbul (Büyükada)-Bursa( Mudanya)ve Tüm yıl boyunca geçerli olmak üzere Armutlu (İhlas) seferleri de eklenmiştir.

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) Eleman Alımı 2021

BUDO, 2021 yılında yatırımlarına devam ederek, deniz otobüsü taşımacılığında öncü olmayı hedef haline getirmiştir. Bu kapsamında BUDO bünyesinde bulunmakta olan açık pozisyonlara da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir. Budo iş ilanları ve bu iş ilanlarına ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

BUDO Güncel İş İlanları 2021

BUDO müşteri memnuniyeti esas almış önemli iştiraklerden bir tanesidir. Konforu ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır. Bu amacından asla vazgeçmeyeceklerini belirten BUDO insan kaynakları, BUDO bünyesinde bulunan araçlar ile seyahat eden vatandaşların bizleri tekrar seçmeleri için var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini belirtmişlerdir. BUDO aynı zamanda 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı da gerçekleştiriyor.  BUDO iş ilanlar içinde çok sayıda güvenlik görevlisi, şoför, temizlik elemanı, teknisyen, büro memuru, çağrı merkezi yetkilisi gibi kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılabilir?

BUDO İş Başvurusu 2021

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere BUDO, BURULAŞ bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. BUDO iş ilanları da yine BURULAŞ tarafından yayınlanmaktadır. BUDO iş ilanları yılın belirli zamanlarında değil, ihtiyaç duyulduğunda her an yayınlanabilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine BURULAŞ iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilir ve yazının sonunda yer alan iş başvuru formu sayesine de güncel iş ilanlarını görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz.

BUDO İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN

One Comment

  1. İbrahim

    13 Ocak 2018 at 21:11

    15 yıllık Usta gemici belgem ve kaptanlık tecrübem var yaşım 32 iş arıyorum 05325721201

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bursa Olay Gazetesi Güncel İş İlanları

Türkiye genelinde yaşanan ekonomik sıkıntıların sonucu olarak ülke genelinde işsizlik oran…