Ana Sayfa Şehirler Bursa BUDO Personel, Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

BUDO Personel, Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

BUDO 2020 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacak. BUDO insan kaynakları, açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş başvurusu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer başvuru detayları.

BUDO

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) Personel Alımı 2020

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi yani bilinen kısa adıyla BUDO, Bursa ile İstanbul arasındaki deniz ulaşımını sağlamak amacı ile Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuştur. BUDO seferlerine 2013 senesinde başlamıştır. İstanbul – Bursa deniz ulaşımı seferlerinde vatandaşlara İDO dışında farklı bir alternatif sunmaktadır.  BURULAŞ’ın bünyesinde kurulan BUDO’nun deniz otobüsü seferleri İstanbul’da Kabataş deniz otobüsü İskelesinden, Bursa’da Mudanya ve İstanbul Büyükçekmece deniz otobüsü İskelesinden yapılmaktadır.  Ayrıca Deniz otobüsü seferlerine yaz aylarında İstanbul(Kabataş)-Erdek,İstanbul(Kabataş)-Avşa,İstanbul(Kabataş)-Marmara Adası ve İstanbul (Büyükada)-Bursa( Mudanya)ve Tüm yıl boyunca geçerli olmak üzere Armutlu (İhlas) seferleri de eklenmiştir.

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) Eleman Alımı 2020

BUDO, 2020 yılında yatırımlarına devam ederek, deniz otobüsü taşımacılığında öncü olmayı hedef haline getirmiştir. Bu kapsamında BUDO bünyesinde bulunmakta olan açık pozisyonlara da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir. Budo iş ilanları ve bu iş ilanlarına ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

BUDO Güncel İş İlanları 2020

BUDO müşteri memnuniyeti esas almış önemli iştiraklerden bir tanesidir. Konforu ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır. Bu amacından asla vazgeçmeyeceklerini belirten BUDO insan kaynakları, BUDO bünyesinde bulunan araçlar ile seyahat eden vatandaşların bizleri tekrar seçmeleri için var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini belirtmişlerdir. BUDO aynı zamanda 2020 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı da gerçekleştiriyor.  BUDO iş ilanlar içinde çok sayıda güvenlik görevlisi, şoför, temizlik elemanı, teknisyen, büro memuru, çağrı merkezi yetkilisi gibi kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılabilir?

BUDO İş Başvurusu 2020

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere BUDO, BURULAŞ bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. BUDO iş ilanları da yine BURULAŞ tarafından yayınlanmaktadır. BUDO iş ilanları yılın belirli zamanlarında değil, ihtiyaç duyulduğunda her an yayınlanabilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine BURULAŞ iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilir ve yazının sonunda yer alan iş başvuru formu sayesine de güncel iş ilanlarını görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz.

BUDO İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN


BURSA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bursa için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bursa için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER BUDO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, budo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan budo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. İbrahim

    13 Ocak 2018 at 21:11

    15 yıllık Usta gemici belgem ve kaptanlık tecrübem var yaşım 32 iş arıyorum 05325721201

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir