Ana Sayfa Şehirler Bursa Bursa Burulaş 33 Personel Alımı Yapacak!

Bursa Burulaş 33 Personel Alımı Yapacak!

213
Burulaş

Bursa Burulaş kurum dışı personel alımı kapsamında bünyesinde görevlendirilmek üzere İŞKUR aracılığı ile 33 kişilik kadro tahsis etti. İlan kapsamında sağlık memuru, güvenlik görevlisi, şoför, satın alma görevlisi ve memur alımı yapılacağı açıklandı. Adaylar ilana 23- 28 Nisan tarihleri arasında iş başvurusunda bulunabilicekler. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Bursa Burulaş Personel, Eleman İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş Tanımı Personel Sayısı Çalışma Şekli Çalışma Saatleri
Otobüs Şoförü 20 Daimi , Sürekli Haftalık 45 Saat
Satın Alma Görevlisi 1 Daimi , Sürekli Haftalık 45 Saat
Sağlık Memuru 1 Daimi , Sürekli Haftalık 45 Saat
Güvenlik Görevlisi 10 Daimi , Sürekli Haftalık 45 Saat
Bilgi Sistemleri Memuru 1 Daimi , Sürekli Haftalık 45 Saat

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları aşağıda belirtilmiştir. Adayların başvuru yapmadan önce başvuru şartlarını incelemeleri oldukça önemlidir; Otobüs Şoförü ilanı için en az ortaokul mezunu olmak, E sınıfı ehliyet, Emekli olmamak, 50 yaşından gün almamış olmak. Satın alma görevlisi ilanı için, en az lisans mezunu olmak, alanında 3 yıl tecrübeli olmak. Sağlık memuru ilanı için, sağlık meslek lisesi mezunu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, alanında 2 yıl deneyim sahibi olmak. Güvenlik görevlisi ilanı için, özel güvenlik kimlik kartı sahibi olmak, askerlikle ilişiği olmamak ( sadece erkek adaylar başvurabilir ). Bilgi sistemleri memuru iş ilanı için, bilgisayar, elektrik veya elektronik lisans mezunu olmak, alanında 3 yıl deneyimi olmak, iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip olmak, erkek adaylari için askerlikle ilişiği olmamak başvuru şartları aranmaktadır.

Adaylardan İstenilen İş Başvurusu Belgeleri

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik durum belgesi, öğrenim belgesi, ehliyet fotokopisi (şoför ilanı için), işkur kayıt belgesi, 1 adet resim istenmektedir.

  • Başvuru Adresi: Odunluk Mah. İzmir Yolu Nilüfer/BURSA
  • İrtibat Kişisi: Nurhan TAŞ – 0 224 452 52 44

Bursa ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…