Ana Sayfa Şehirler Bursa Bursa Şehir Hastanesi Güncel Personel Alımı İlanları

Bursa Şehir Hastanesi Güncel Personel Alımı İlanları

997
Bursa Şehir Hastanesi

Bursa Şehir Hastanesi yakın zamanda faaliyete geçmiş ve hasta kabulüne başlamıştır. Hastane bünyesinde görev alacak olan personeller için alımlar hız kesmeden yapılmakta. Daha önceki ilanlarımızda personel alımı ve eleman alımlarının bir kısmının civar hastanelerden sağlanacağı diğer kısmının ise hizmet alımı şeklinde olacağını belirtmiştik. Bu bağlamda hastane bünyesine yapılacak olan hizmet alımları için yeni iş ilanları yayımlanmaya başladı. İlanlara başvurular yıl boyunca çeşitli dönemlerde yapılabilicek. Adaylarda aranılan başvuru şartları ve alımı yapılacak olan pozisyon detayları yazımızın devamında..

Bursa Şehir Hastanesi Güncel Personel Alımı İlanları 2021

Şehir Hastanesi projesinde görevlendirilmek yayınlanan yeni iş ilanları kapsamında hastane bünyesine çok sayıda; Temizlik Hizmetler Müdürü, Temizlik Hizmetler Müdür Yrd, Temizlik Hizmet Amirleri, Temizlik Hizmet Şefleri, Otopark Hizmetleri Sorumlusu, Porter Hizmetler Yöneticisi, Porter Hizmetler Şefi, Posta Odası Şefi, Resepsiyon Hizmetleri Sorumlusu, Çağrı Merkezi Yöneticisi, Hasta Yönlendirme ve Refakat Yöneticisi, Hasta Yönlendirme ve Refakat Sorumlusu, Hasta Yönlendirme ve Refakat Bölüm Amiri, güvenlik görevlisi, hemşire, temizlik personeli, tekniker, teknisyen, ambulans şoförü , tıbbi sekreter işe alımı yapılacaktır.

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Şartları 2021

Şehir Hastanesi bünyesinde görev alacak olan personellerde aranılan başlıca iş başvurusu şartları arasında; Sektör tecrübesi olan, Pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Yönetici pozisyonları için ingilizce bilgisine sahip, Presentabl, İleşim becerileri güçlü, Görevini yapmasına engel sağlık sorunu olmayan, Herhangi bir suçtan hüküm giymemiş, Takım çalışmasına uyumlu, Güler yüzlü personeller işe alım sürecinde tercih edilecektir.

Bursa Şehir Hastanesi’ne İş Başvurusu Nasıl Yapabilirim?

Bursa Şehir Hastanesi yeni yayımlanmış olan personel alımı ilanları özel bir kariyer sitesi üzerinden yayınlanmakta. Personel alımlarında sıkıntı yaşanmaması adına şirket bilgileri gizli tutulmaktadır. İlanlara başvuru şartlarını taşıyan adaylar aşağıda vermiş olduğumuz link vasıtası ile ilanın yayınlandığı kariyer sitesine üye olarak, ardından oluşturdukları özgeçmişleri vasıtası ile yayınlanmış olan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Bursa Şehir Hastanesi Güncel Personel Alımı İş İlanlarına ulaşmak için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

One Comment

  1. Asuman

    16 Mayıs 2019 at 00:53

    Bursa Şehir Hastanesinde yemek dağıtımı temizlik üzerine çalışmak isterim ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…