Ana Sayfa Şehirler Bursa Bursa Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Bursa Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Bursa Şehir Hastanesi çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. Bursa Şehir Hastanesi insan kaynakları güncel iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile işe alım süreci, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu ve iş başvurusu detayları.

Bursa Şehir Hastanesi iş ilanları

Son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılıyor. Özellikle illerimizdeki çeşitli kamu hastanelerinin aşırı yoğunluğunu azaltmak amacı ile şehir hastaneleri açılmaya başlandı. Bu hastanelerden bir tanesi de Bursa ilimizde yer alan ve sadece Bursa ilimize değil aynı zamanda çevre illere de hizmet verecek olan Bursa Şehir Hastanesi’dir. Bursa Şehir Hastanesinin yapımı tüm hızıyla devam etmektedir. Hastanenin yapımının 2019 yılında tamamlanacağı ve açılışının gerçekleştirileceği hesaplanmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi sadece sağlık hizmetleri alanında büyük fayda sağlamayacak, aynı zamanda binlerce kişiye de istihdam kapısı aralanacak. Bursa Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirilecek. Yazımız devamında Bursa Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi çeşitli iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi İş İlanları 2018

Bursa Şehir Hastanesi açılmasının ardından sadece bulunduğu bölgenin değil, Avrupa’nın sayılı hastaneleri arasında kendisine yer bulacaktır. Ayrıca sismik yalıtım sistemleri uygulanacak olan hastanede, olası bir deprem anında bile aksamadan hizmet vermeye devam edebilecektir. Bursa Şehir Hastanesi hem yapımı sırasında hem de açılmasının akabinde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapılacaktır.

Bursa Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; çok sayıda branşta doktor, hemşire, ebe, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, eczacı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, hasta bakıcı, pratisyen hekim gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki Bursa Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Toplam 1355 yataklı olacak olan Bursa Şehir Hastanesi yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Hastanenin yapımı Rönesans Holding tarafından gerçekleştirilmektedir. Hastane inşaatında görev almak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu doldururabilir. Bunun dışında hastane açılmasının ardından personel kadrosunda görev almak için ise farklı yollar mevcut. Çünkü ebe, hemşire ve doktor alımları Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak. Ancak diğer kadro ve pozisyonlar yine Rönesans Holding tarafından gerçekleştirilecek olan alımlarla doldurulacak. Akabinde yaptığınız iş başvuruları insan kaynakları tarafından detaylı incelemeye alınarak, başvurusu olumlu bulunan adaylar görüşme için çağrılacaklar. Bu yazımızda Bursa Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

BURSA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bursa ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinde özel açtığımız Bursa Güncel İş İlanları adlı gruptan yayınlanacaktır. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bursa Güncel İş İlanları grubumuza katılın. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook grubumuzdan sorabilirsiniz.

DİĞER BURSA ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, bursa şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan bursa şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir