Ana Sayfa Şehirler Bursa BURULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

BURULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren BURULAŞ çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacak. BURULAŞ açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimiz devamında.

BURULAŞ

Burulaş Personel Eleman İşçi Alımı 2020

BURULAŞ, Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak 1998 senesinde kurulmuş olan ve şehir içi toplu taşıma sistemi yanında diğer ulaşın türlerini de kapsamına alan bir ulaşım şirketidir. BURULAŞ; metro, tramvay, şehiriçi otobüsler, şehirlerarası deniz otobüsü, otobüs terminalleri, araç kiralama acentaları, deniz uçağı ve helitaksi operasyonları ile Bursa ili içerisindeki ki entegre bilet sistemi işletimi başarıyla yürütülmektedir.  Burulaş aynı zamanda Marmara Bölgesi kapsamında BUDO markası ile deniz otobüsü işletimini yürütmektedir.  Ayrıca Bursa – İstanbul arasında BURULAŞ Havacılık markası ile denizle entegre hava işletmeciliği ve Helitaksi işletmeciliği hizmetini sürdürmektedir. Burulaş merkezi Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır.

BURULAŞ İş İlanları 2020

BURULAŞ ülkemizde ulaşım sektöründe faaliyet gösteren en büyük şirketlerden bir tanesidir. BURULAŞ bünyesinde binlerce çalışan istihdam edilmektedir. 2020 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda ve ulaşım hizmetlerinin aksamadan devam edebilmesi adına çalışmalarına ve yatırımlarına durmaksızın devam edecek olan Burulaş bunun sonucunda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da gerçekleştirecektir.  Burulaş bünyesine şirketi hedeflerine taşıyacak, yeniliklere açık çok sayıda personel alacaktır.

BURULAŞ İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Burulaş iş ilanları içerisinde çok sayıda şoför, güvenlik görevlisi, büro görevlisi, teknisyen, tekniker, mühendis, temizlik işçisi gibi sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı yapacaktır. Burulaş iş ilanları aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu üzerinden toplanmaktadır. Adaylar verdiğimiz bağlantıdan sisteme üye olabilirler ve anında başvurularını gerçekleştirebilirler. Burulaş iş ilanları hakkında soru, sorun ya da şikayetlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

BURULAŞ İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

 • 2
  Shares

BURSA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Bursa için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Bursa için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER BURULAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, burulaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan burulaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

6 Comments

 1. hamdisen

  6 Mart 2017 at 13:52

  Askerligini yaptim 22 yasindayim is ariyorum

  Reply

 2. Sevim

  17 Mart 2017 at 12:22

  Acil işe ihtiyacım var ev gecindirmek zorundayım lise mezunuyum pozisyon farketmez

  Reply

 3. Aynur Çatalbaş

  29 Aralık 2017 at 21:31

  Bursa büyük Şehir insan kaynakları bölümüne 1990 doğumlu lise gıda mezunuyum %59 engelli olup dosya düzenleme ve santral tecrübem vardır bilgilerinize arz ederim TEL:05382472816

  Reply

 4. Aynur Çatalbaş

  29 Aralık 2017 at 23:44

  1990 doğumlu olup lise gıda mezunuyum %59 engelliyim dosya düzenleme ve santral tecrübem var bilgilerinize arz ederim yukarıdaki telefon numaram yanlıştır bana ulaşa bilmek için bu numarayı arayınız tel 05469181516

  Reply

 5. Yusuf

  11 Mart 2019 at 16:33

  Osmangazi de oturuyorum e sınıfı ehliyet src2-4 pisikotekniğim var uygun pozisyonda iş arıyorum.

  Reply

 6. Mehmet çolakoglu

  17 Nisan 2020 at 15:56

  Şoför olarak kurumunuzda görev almak istiyorum

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir