Ana Sayfa Şehirler Afyonkarahisar Büyükkalecik Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Büyükkalecik Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Afyonkarahisar ilinde yer alan Büyükkalecik Belediyesi personel alımı yapacak. Büyükkalecik Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerinin hepsine yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

personel alımı

Afyonkarahisar ilimizde yer alan Büyükkalecik Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Büyükkalecik Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında motorlu araçlar teknolojisi/otomotiv teknolojisi teknisyeni ile idare işlerde çalışacak büro memuru alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 2 personel istihdam edilecek olup, adayların KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları talep edilmektedir. Adaylar ilana 30 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Büyükkalecik Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Büyükkalecik Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP94 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni Alımı : Adayların 4 sene deneyimli olmaları ve bunu belgelendirebilmeleri gerekmektedir. Adaylardan ayrıca 15 senelik C sınıfı ehliyet sahibi olması ve en az ortaöğretim mezunu olması gerekmektedir. Adaylardan talep edilen belgeleri mülakat tarihinden önce talebi veren Büyükkalecik Belediye Başkanlığına iletmesi gerekmektedir.

Büro Memuru Alımı : Adayların en az 2 sene deneyimli olmaları ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir. Adaylardan ayrıca MEB onaylı bilgisayar işletmenliği – operatörlüğü belgesi, kalite yönetim sistemi sertifikası, iç tetkikçi sertifikası ve 2015 revizyon sertifikası sahibi olmaları gerekmektedir. Adaylar ayrıca en az ön lisans mezunu olmalılar. Adaylardan talep edilen belgeler mülakat tarihinden önce talebi veren Büyükkalecik Belediye Başkanlığına ibraz edilmelidir.

Büyükkalecik Belediyesi tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 10
    Shares

AFYONKARAHİSAR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Afyonkarahisar için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Afyonkarahisar için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir