Ana Sayfa Şehirler Erzincan Çağlayan Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Çağlayan Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

64
İşçi alımı

Erzincan ilimizde yer alan Çağlayan Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında iş makineleri operatörü alımı, sıhhi tesisatçı alımı gerçekleştirilecektir. İş makineleri operatörü alımı için başvuruda bulunmak isteyenlerden en az 3 sene, sıhhi tesisatçı alımı ilanı için başvuruda bulunmak isteyenlerden ise en az 5 sene deneyim talep edilmektedir. Adaylar ilana 19 Aralık 2016 günü mesai sonuna kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Çağlayan Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, ehliyet şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Başvuru sayısı açık iş sayısının 3 katından fazla olması durumunda başvuranların tamamı kura çekilmek üzere işverene gönderilecektir. Noter tarafından talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere kura çekilecektir. Ayrıca kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi verem kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.. Ayrıntılı Bilgi İçin: Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için: 0446 214 1961 (dahili-104-105-106-107-108) numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Adaylarda aranan özel başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

İş Makineleri Operatörü Alımı :  Talebe müracaat edecek adayların bu meslekte; en az 3 yıl kamuda çalışmış olması ve bu durumunu iş yerinden alacağı yazı ile belgelendirmesi ve ayrıca E sınıfı ehliyet ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı onaylı iş makineleri operatörü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Sıhhi Tesisatçı Alımı : Sıhhi tesisatçı alımı ilanına başvuruda bulunacak adayların bu meslekte; en az 5 sene kamuda çalışmış olması ve bu durumunu iş yerinden alacağı yazı ile belgelendirmesi ve ayrıca B sınıfı ehliyet sahibi olması gerekmektedir.

Talebe başvuran adaylar için kura çekimi 23 Aralık 2016 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında, Çağlayan Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında yapılacaktır. Çağlayan Belediyesi personel alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ulalar Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Erzincan ilimizde yer alan Ulalar Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı ger…