Ana Sayfa Şehirler Çanakkale Çanakkale Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapıyor

Çanakkale Belediyesi Çok Sayıda İşçi Alımı Yapıyor

108
Makam Şoförü

Çanakkale Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Çanakkale Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında sosyal hizmetler ve danışmanlık meslek elemanı alımı, vidanjör operatörü alımı, fotoğrafçı alımı, kameraman alımı, elektronik teknolojisi teknikeri alımı, insan kaynakları yönetimi meslek elemanı alımı, makam şoförü alımı, muhasebe meslek elemanı alımı gerçekleştirecektir. Adayların önlisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 almaları talep edilmektedir. Adaylar ilana 20 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Çanakkale Belediyesi işçi alımı ilanına dair iş başvurusu formu, başvuru şartları gibi diğer ilan bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Özel Şartlar: İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan prim gününe sahip olduğunu belgelemek.Bu işi yaptığını gösterir 6 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Çalışma Adresi : ATATÜRK CAD. İSMETPAŞA MAH. / 17100 ÇANAKKALE MERKEZ ÇANAKKALE / TÜRKİYE

Çanakkale Belediyesi çok sayıda işçi alımı gerçekleştiriyor. Çanakkale Belediyesi işçi alımı ilanına dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine haberimizde yer verdik. Konu hakkında her türlü soru, sorun ya da şikayetlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanları

Çanakkale Havalimanı, 1995 yılında hizmete girmiş olup sivil-askeri kategoride olan bir ha…