Ana Sayfa Şehirler Çanakkale Çanakkale Belediyesi Memur Alımı İlanı

Çanakkale Belediyesi Memur Alımı İlanı

Çanakkale Belediyesi yayınlamış olduğu ilan kapsamında bay bayan zabıta memuru ve bay itfaiye eri alımı yapacağını açıkladı. KPSS'den en az 70 ve üzeri puan alan adaylar başvuru yapabilecekler. İlana Başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizde..

Çanakkale Belediyesi

Çanakkale Belediyesi 657 sayılı Devlet Memurları kanuna tabi olarak İtfaiye eri ile zabıta memuru alımı yapılacak. İlan kapsamında 10 memur alımı gerçekleştirilecek. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve müracaat bilgileri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Çanakkale Belediyesi Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı İlanı 2019

Belediye Başkanlığından yapılan memur alım duyurusuna göre KPSS puan sıralamasına göre boşta bulunan kadrolar için açıktan atama yoluyla yapılacağı belirtildi. Yayınlanan memur alımı ilanına başvuruda bulunacak adaylardan zabıta memuru alımına başvuruda bulunacak  kadın ve erkek adayların KPSS puan türlerinden en az 70 ve üzeri puan almış olmaları gerekli olduğu duyuruldu. Kadro derecesi olarak 10. Derecede 5 İtfaiye eri, 8. Derecede ise 5 zabıta memuru alımı için açıklanan başvuru genel şartları ise şu şekilde;

Başvuru Genel Şartları;

İtfaiye eri alımlarında başvuruda bulunacak adayların eğitim düzeyi olarak iki yıllık; Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Meslek Yüksek Okulu ve İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği mezunu olmaları gerekli olacak.  Zabıta memuru alımlarında ise herhangi bir lisans bölümünden mezun olmak gerekiyor.

Adayların T.C. vatandaşı olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları, TCK 53 maddedeki belirtilen suçlardan 1 yıl daha fazla hapis cezası almamış olmaları ise affa uğramış olsalar bile belirtilen suçlardan mahkum olmamaları gerekmektedir. Yapılacak olan güvenlik soruşturmasından olumlu olmak gerekiyor. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmaması, görevini sürdürmeye engel herhangi bir akıl sağlığı ile beden sağlık engelinin bulunmaması gerekmektedir. Diğer yandan ilan edilen kadroların özel başvuru şartlarının taşımaları gerekiyor.

İlana Başvuru Tarihleri;

Adayların ilana başvuruda bulunabilmeleri için 11 Şubat ile 15 Şubat tarihleri arasında mesai saatlerinde başvuru belgelerini Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

ÇANAKKALE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Çanakkale için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Çanakkale için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER MEMUR ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, memur alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan memur alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…