Ana Sayfa Şehirler Yozgat Çandır Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapacak

Çandır Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapacak

98
Personel Alımı

Yozgat ilimizde bulunan Çandır Belediyesi yayınlamış olduğu ilan kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çandır Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu greyder operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az 4 yıllık deneyimlerinin bulunması ve bunu belgelendirebilmeleri gerekmektedir. Adaylardan psikoteknik belgesi, SRC2 Belgesi ve SRC4 Belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 30 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirler. Çandır Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Çandır Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuruları kabul edilen adaylardan talep sayısının üç katı kadar asil ve üç katı kadar yedek aday kura ile belirlenecektir. Kura tarihi 06.02.2017 saat 14:00 de Çandır Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı salonunda yapılacaktır.

Ayrıca Öncelikli olarak müracaat eden adaylardan öncelik belge tarihlerine göre oluşacak talep sayısının üç katı aday listesi mülakat için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş gücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların ilanda belirtilen okullardan mezun olmaları gerekmektedir. Sözlü sınav tarihi ve yeri, Çandır Belediyesi tarafından nihai listede yer alacak adaylara evrak tesliminde tebliğ edilecek veya adreslerine tebligat gönderilerek bildirilecektir. Gerekli tüm bilgi ve belgeler Çandır Belediyesi resmi İnternet sitesinden duyurulacaktır.

Çalışma Adresi : ÇANDIR BELEDİYESİ ÇANDIR /YOZGAT ÇANDIR YOZGAT / TÜRKİYE

Çandır Belediyesi tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Yozgat Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Sağlık alanında son yıllarda önemli gelişmeler yaşandı. Özellikle sağlık alanındaki hastan…