Ana Sayfa Şehirler Yozgat Çandır Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapacak

Çandır Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapacak

Çandır Belediyesi ilköğretim mezunu personel alımı yapacak. Çandır Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru sırasında istenilen belgeler, kura çekimi ve son başvuru tarihi haberimiz devamında.

Personel Alımı

Yozgat ilimizde bulunan Çandır Belediyesi yayınlamış olduğu ilan kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çandır Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu greyder operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az 4 yıllık deneyimlerinin bulunması ve bunu belgelendirebilmeleri gerekmektedir. Adaylardan psikoteknik belgesi, SRC2 Belgesi ve SRC4 Belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 30 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirler. Çandır Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Çandır Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuruları kabul edilen adaylardan talep sayısının üç katı kadar asil ve üç katı kadar yedek aday kura ile belirlenecektir. Kura tarihi 06.02.2017 saat 14:00 de Çandır Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı salonunda yapılacaktır.

Ayrıca Öncelikli olarak müracaat eden adaylardan öncelik belge tarihlerine göre oluşacak talep sayısının üç katı aday listesi mülakat için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş gücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların ilanda belirtilen okullardan mezun olmaları gerekmektedir. Sözlü sınav tarihi ve yeri, Çandır Belediyesi tarafından nihai listede yer alacak adaylara evrak tesliminde tebliğ edilecek veya adreslerine tebligat gönderilerek bildirilecektir. Gerekli tüm bilgi ve belgeler Çandır Belediyesi resmi İnternet sitesinden duyurulacaktır.

Çalışma Adresi : ÇANDIR BELEDİYESİ ÇANDIR /YOZGAT ÇANDIR YOZGAT / TÜRKİYE

Çandır Belediyesi tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

  • 2
    Shares

YOZGAT İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Yozgat için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Yozgat için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir