Ana Sayfa Özel Şirketler CarrefourSA Market Personeli Alımı İlanı

CarrefourSA Market Personeli Alımı İlanı

228
CarrefourSA

CarrefourSA; günümüzde 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla  yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın en büyük parakende zincirlerinden bir tanesidir. CarrefourSA birçok şehirde faaliyet gösteren mağazaları için İŞKUR İşbaşı Eğitim Projesi kapsamında başlayıp, sezonluk dönemde (1 Mart-30 Eylül) devam etmek üzere market personeli, reyon görevlisi ve kasa elemanı alımı yapacaktır. Adaylarda aranılan başvuru şartları ve hangi şehirlerde alım yapılacağı bilgisi yazımızın devamında yer almaktadır.

CarrefourSA Market Personeli Alımı İlanı 2020

CarrefourSA ilan kapsamında alım yapacağı Kasa Elemanı pozisyonu için; Müşterilerle yakın diyalog halinde olacak personellerin, müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi işlerini takip edecek.

Reyon Elemanı pozisyonu için: Gıda, Gıda Dışı ve Sebze Meyve reyonları için tam zamanlı çalışacak; mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi konularını takip edecek kişiler aramaktadır.

Hangi Şehirlerde Personel Alınacak?

CarrefourSA alımı yapılacak olan personeller için; Sakarya, İstanbul, Tekirdağ, İzmir, Balıkesir, Muğla, Antalya, Kocaeli ve Aydın illeri için yayınlanmış ilanlar bulunmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda belirtilen başvuru şartları doğrultusunda yaşadıkları şehir için açılan iş pozisyonuna başvuruda bulunabilirler. İş başvurusunda bulunmak için yazımızın sonunda vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

Adaylarda Aranılan İş Başvurusu Şartları:

  • Daha önce İŞKUR İşbaşı Eğitim Programına dahil olmamış,
  • Perakende/Gıda sektöründe en fazla 3 ay tecrübesi olan,
  • Son 1 ay içerisinde hiçbir kurum/kuruluşta sigortalı olarak çalışmamış,
  • Son 6 ay içersinde CarrefourSA’da görev almamış,
  • İşkur kaydı bulunan
  • Dinamik bir ortamda çalışacak
  • Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü
  • 18 – 35 yaş arası
  • En az lise mezunu personeller aranmaktadır.

CarrefourSA Market Personeli Alımı İlanı İş Başvurusu İçin TIKLAYIN!

Kamu Kurumları Güncel Memur Alımı İlanları için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…