Ana Sayfa Şehirler Tokat Cimitekke Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Cimitekke Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

101
İşçi alımı

Tokat ilimizin Reşadiye ilçesinde yer alan Cimitekke Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Cimitekke Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında atık toplayıcısı alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim, en fazla ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 6 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile kura çekimi hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Cimitekke Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmelidir.

Kendilerine yapılan bildirme rağmen bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noterlikçe çekilişi yapılacak listeden çıkarılabilirler. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı veya sms olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kura çekim yeri REŞADİYE Belediye Binasında 15.03.2017 tarih ve saat 10.00 da yapılacaktır. Belediyemize Atık Toplayıcısı Mesleğinde 3 Adet işçi alınacaktır, asgari ücret karşılığı çalışacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Atık Toplayıcısı

Çalışma Adresi : CİMİŞADİ MH. HACI SALİH DEMİR CD. NO:65 REŞADİYE TOKAT / TÜRKİYE

Cimitekke Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Turhal Belediyesi 22 İşçi Alım İlanı

Tokat şehrimizde yer almakta olan Turhal belediyesi bünyesine işçi Alınmasında uygulanacak…