Ana Sayfa Özel Şirketler Çimsa Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Çimsa Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

773
Çimsa

Çimsa Personel Eleman İşçi Alımı İlanları 2021

Çimento Sanayi ve Ticaret AŞ yani kısa ve bilinen ismiyle Çimsa, Mersin ilimizde kurulmuş olan ve çimento üretiminde uzmanlaşmış bir sanayi kuruluşudur. 1972 yılında Sabancı Holding ve Akbank ortaklığında kurulmuştur. Çimsa günümüz itibariyle Mersin, Eskişehir, Kayseri, Niğde ve afyonkarahisar, Ankara ve İstanbul illerinde 5 entegre fabrikaya, Ankara’da bulunan bir öğütme tesisine sahiptir. Beyaz çimento alanında dünyanın ilk üç markasından birisi olarak kabul edilir. Çimsa büyüme hedefleri doğrultusunda 2021 yılı içerisinde çok sayıda işçi alımı, eleman alımı ve personel alımı gerçekleştirecektir. Çimsa iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri ile açık iş pozisyonları hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamında yer almaktadır.

Çimsa Güncel İş İlanları 2021

Çimsa, belirttiği açıklamalar doğrultusunda çok sayıda personel alımı gerçekleştiriyor. Çimsa güncel olarak makine montaj mühendisi, makine bakım mühendisi, hammadde mühendisi, işçi alımı, raporlama ve konsolidasyon uzmanı, stajer alımı ile genel başvuruları kabul ediyor. Çimsa tarafından açıklanan alım yapılacak olan her kadro ve pozisyon için başvuru şartları ve başvuru tarihleri ise farklılık gösteriyor. Belirttiğimiz şekilde iş başvurusu yapan adaylar öncelikle Çimsa insan kaynakları departmanınca, adayın ilgili ilan ve kadro için gerekli olan niteliklerini taşıyıp taşımadığı ölçülmektedir. Daha sonra ise iş başvurusu olumlu bulunan adaylar ile ilk görüşme gerçekleştirilir. Adayların çalışacakları yeri tanımaları sebebiyle görüşmeler ilgili lokasyonlarda gerçekleştirilmektedir. Çimsa fabrikasında ilkokul mezunu, lise mezunu veya üniversite mezunlarının çalışabilecekleri çok sayıda açık iş pozisyonları bulunmaktadır. Peki Çimsa iş başvurusu nasıl yapılır?

Çimsa İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Çimsa, şirketin ihtiyaçları ile adayların niteliklerinin yüksek performans kültürüne katkıda bulunacak şekilde örtüşmesini sağlamaktadır. Bu doğrultuda iş alacakları personelin uzun yıllar boyunca Çimsa bünyesinde çalışacaklarına inanmaktadırlar. Çimsa iş başvurularını kendi insan kaynakları departmanını ve internet sitesini kullanarak yapmaktadır. Öncelikle aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak Çimsa açık iş pozisyonları bölümüne ulaşmalı ve burada size uygun ilanı seçerek tıklamalısınız. Karşınıza açılacak ekranda ilan için başvuru şartları ve detayları görünecektir. Şayet bu şartları karşıladığınıza inanıyorsanız, “Başvur” sekmesine tıklayarak, üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmeli ve ardından iş başvurunuzu tamamlamalısınız. Çimsa iş ilanları ve iş başvurusu formu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Çimsa İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

One Comment

  1. Yücel

    16 Nisan 2020 at 00:30

    Merhaba

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…