Ana Sayfa Özel Şirketler Coca Cola İçecek Personel Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

Coca Cola İçecek Personel Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

1,356
Coca Cola İçecek

Coca-Cola şirketi, 200’ü aşkın ülkede, 3600’den fazla ürün çeşidi ile faaliyet göstermekte olan dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketidir.  Şirket Coca-Cola başta olmak üzere, her biri 1 milyar dolar değerindeki Cola-Cola light, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Minute Maid, Powerade, Aquarius, Dasani, Vitamin Water, Georgia Coffee, Simply, Minute Maid Pulpy, Del Valle, Ayataka, Bonaqua, Schweppes, Fuse Tea, Damla, Gold Peak, I LOHAS markalarını da bünyesinde barındırmaktadır. Şirketin yönetim kurulu başkanı uzun zamandır Türk iş adamı Muhtar Kent’tir. Ülkemizde dağıtım görevini aynı zamanda hissedarı olan Anadolu Grubu üstlenmiştir. 20’den fazla Coca Cola fabrikası bulunmaktadır. Coca Cola, 2021 yılı büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek ve personel ihtiyacını kapatabilmek adına ülkemizde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Coca Cola açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve tarihleri gibi tüm detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Coca-Cola Personel Eleman Mühendis İşçi Alımı 2021

Coca Cola sadece ülkemizin değil, dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi olarak kabul görmektedir. Coca Cola çalışanlarının sağlıklı, mutlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarına oldukça önem vermektedir. Diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de çalışanlarına oldukça avantajlı kariyer fırsatları sunmaktadır. Şirketin başında yer alan kişinin bir Türk olması da bunun en büyük örneği olarak gösterilebilmektedir. Mevcut durumda ülkemizde göreve başlayan çok sayıda personel günümüz itibariyle ABD, Romanya, Kazakistan, Azerbaycan gibi dünyanın farklı noktalarında, farklı görevlerde çalışmaya devam etmektedirler. Ayrıca Coca-Cola Türkiye, kadın çalışanlara da ayrıca önem vermekte ve iş hayatında cinsiyet eşitliğini destekleyen şirketlerin başında yer almaktadır. Öyle ki, şirkette çalışan kadınların oranı %66 seviyelerindedir.

Coca Cola Güncel İş İlanları 2021

Çalışanlarının yaş ortalamasının 34 olduğu, yöneticilerinin ise 36 olduğu Coca-Cola Türkiye’de çalışmak, kuşkusuz kariyer hedefi olan her bireyin tercih sebebi olmalıdır. Zira, şirkette çalışmaya başlayan adayların gelişimleri için de oldukça fazla olanak sunulmaktadır. Bunun yanında staj yapmak isteyenler için de Coca-Cola oldukça iyi bir tercihtir. Coca Cola hedeflerine ulaşmak ve bu genç, dinamik kadrosuna yeni personelleri katmak adına, çok sayıda personel, eleman ve işçi alımı gerçekleştirecek. Coca Cola tarafından verilmiş olan iş ilanlarına göz gezdirdiğimizde, bayi yöneticisi, engelli personel, şoför, güvenlik görevlisi, satış temsilcisi, kalite kontrol elemanı, teknik servis elemanı, satın alma uzmanı, kalite güvence mühendisi, üretim mühendisi, üretim planlama uzmanı, gıda mühendisi gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar yaptığını görmekteyiz. Peki Coca – Cola iş başvurusu nasıl yapılır?

Coca Cola İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılmaktadır?

Coca-Cola insan kaynakları 2021 yılı içinde çok sayıda personelin istihdam edileceğini açıkladı. Bu alımlar tek bir ilan olarak değil, ihtiyaç duyulduğu an yayınlanmaktadır. Bu sebepten dolayı ilgili iş ilanlarını düzenli olarak takip etmeniz gerekmektedir. Coca Cola iş ilanları, kariyer.net gibi iş portalları üzerinden yayınlanmaktadır. Aşağıda iş başvurusu formu için bağlantı adresi verilmiştir. Bu ilana iş başvurusu yapmak için ilgili sayfaya ulaşmanız ve iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Buraya yapacak olduğunuz başvurular Coca-Cola insan kaynakları departmanınca detaylı bir incelemeye tabi tutulacak olup, başvuruları olumlu bulunanlar görüşme için çağrılacaklardır. Coca Cola iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Coca Cola Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN

9 Comments

 1. Hasan adana

  25 Nisan 2017 at 21:18

  Merhaba hatay antakya veya samandag da eleman lazımmıy dı

  Reply

 2. Tugay

  21 Ağustos 2017 at 09:54

  Şirketinizde çalışmak isterim

  Reply

 3. Özen

  11 Ocak 2018 at 01:00

  Manisada yasiyorum bende calişmak istiyorum sizinle

  Reply

 4. Taygun arslan

  14 Şubat 2019 at 22:20

  Slm ben taygun arslan 29 yaşında bayim çalışmaya ihtiyacim var BALIKESIR DE oturuyorum ilginiz için tesekkurler

  Reply

 5. salih

  17 Şubat 2019 at 17:25

  merhaba Erzurum da ikamet etmekteyim 1 kişi ile 9 kişi arasında iş yapabiliriz, bu işe ihtiyacım var lütfen iletişime geçebilir misiniz ?

  Reply

 6. Fatih sultan oguz

  26 Mart 2019 at 19:21

  Kutahyada ikamet etmekteyim ev kira kardeslerim okuyor ise ihtiyacim var borclarim var bunalimdayim rica ediyorum yardimci olurmusunuz isim:fatih sultan oguz tel:05438898047

  Reply

 7. Muhlis

  24 Aralık 2019 at 20:29

  Izmir de ikamet etmekteyim sizlerle calışma şansını elde etmek istiyorum.

  Reply

 8. Deniz

  16 Mayıs 2020 at 21:16

  Merhaba. Ben Deniz Güneş 01/01/1994 yılında Batman da doğdum .1 yıl önce Adanaya yerleştim. Iş hayatima 2009/2015 yılları arasında Manisa Önder mobilyada mobilya üretim ve montaj elamanı olarak çalışıtım. 2015 /2016 arasında askerlik göverimi yaptım.Askerlik göverimden sonra 2019 yılına kadar yeniden Önder mobilyada çaliştim.Adanaya yeşetimten sonra.Adanada çelik mobilyada 6 ay çalistim. Kurumumuzda çalışmak istyorum

  Reply

 9. Mahmut kose

  17 Ekim 2020 at 11:55

  Adana da ikamet ediyorum 32 yaşındayım evliyim is arıyorum daimi surekli Cocoa fabrikasın da çalışmak isterim beden işçisi olarak 05068623283

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…