Ana Sayfa Özel Şirketler DeFacto İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

DeFacto İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

DeFacto; personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacak. DeFacto insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Defacto

DeFacto olarak, 2005 yılında ilk mağazamızı açtığımız günlerden bugüne Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasındaki yerimizi alıyoruz. 2017 yılı sonu itibariyle yurt içinde 324, yurt dışında ise 123 mağazaya ulaşarak, Türkiye’de alanındaki ilk 3 şirketten biri olarak yolumuza devam ediyoruz.

DeFacto; Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Tunus, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Filistin, Suudi Arabistan, Pakistan, Malezya, Moldova, KKTC ve Türkiye olmak üzere toplam 24 ülkede mağazası bulunmaktadır. Mağazaların her biri için kendi kültürüne ve yaşam tarzına uygun koleksiyonlar hazırlanmaktadır. Tasarım ürünlerine ek olarak inovasyon ve ar-ge yatırımları ile hayata geçirilen DeFacto Inova ve DeFacto Eco gibi ürün grupları ile müşterilerine inovasyon ve geri dönüşüm alanında farklılaşmış ürünler sunmaktadırlar.

Defacto Personel Eleman Alımı 2019

Yazımızda bulunan DeFacto İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz firma yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Defacto İş İlanları 2019

Fırma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Engelli Müşteri Danışmanı, Müşteri Danışmanı, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Hukuk Destek Uzmanı, İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı, Farsça – Arapça Bilen Müşteri Temsilcisi, İdari İşler Uzmanı, E-Ticaret Uzmanı, Prova Mankeni, Kumaş Teknoloğu, Grafik Tasarımcı ve Stajer Personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

DeFacto İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler DeFacto bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda DeFacto iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

DeFacto Açık İş Pozisyonları – İş Başvurusu Formu – İletişim Bilgileri için TIKLAYIN

  • 6
    Shares

DİĞER DEFACTO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, defacto konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan defacto duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir