Ana Sayfa Özel Şirketler DeFacto İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

DeFacto İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

930
Defacto

DeFacto olarak, 2005 yılında ilk mağazasını açtığı günlerden bugüne Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasındaki yerini almıştır. 2017 yılı sonu itibariyle yurt içinde 324, yurt dışında ise 123 mağazaya ulaşarak, Türkiye’de alanındaki ilk 3 şirketten biri olarak yoluna devam etmektedir. Şirket tarafından yapılan açıklamada yeni yılla birlikle Türkiye ve Yurt dışı bölgelerinde faaliyete geçecek olan mağazalar için insan kaynakları birimi tarafından alıma gidileceği açıklaması yapılmıştır.

Defacto Personel Eleman Alımı 2021

DeFacto; Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Tunus, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Filistin, Suudi Arabistan, Pakistan, Malezya, Moldova, KKTC ve Türkiye olmak üzere toplam 24 ülkede mağazası bulunmaktadır. Bu bağlamda yurt içi ve yurt dışı ihtiyaçları doğrultusunda personel alımı ve eleman alımı yapmaktadır.

Defacto Güncel İş İlanları 2021

Fırma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Personel Alımı, Eleman Alımı, Engelli Müşteri Danışmanı, Müşteri Danışmanı, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Hukuk Destek Uzmanı, İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı, Farsça – Arapça Bilen Müşteri Temsilcisi, İdari İşler Uzmanı, E-Ticaret Uzmanı, Prova Mankeni, Kumaş Teknoloğu, Grafik Tasarımcı ve Stajer Personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

DeFacto İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Firma bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler DeFacto bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda DeFacto iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

DeFacto Açık İş Pozisyonları – İş Başvurusu Formu – İletişim Bilgileri için TIKLAYIN

One Comment

  1. Aylin

    12 Aralık 2020 at 23:15

    Ben iş başvurusunda bulunucaktim

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…