Ana Sayfa Kamu Kurumları Devlet Hava Meydanları ( DHMİ ) Personel Alımı Yapacak!

Devlet Hava Meydanları ( DHMİ ) Personel Alımı Yapacak!

110
Devlet Hava Meydanları İşletmesi

DHMİ – Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Türkiye geneli havalimanlarına ve kuruma bağlı  bulunan yardımcı istasyonlara 3 bin 619 kişilik boş kadrolara özel güvenlik personeli alımı yapılacağı DHA tarafından yapılan açıklama ile duyuruldu. Özel güvenlik hizmeti alınması işi için ihaleye çıkan DHMİ 01 Nisan 2019 ile 31 Aralık 2021 tarihlerinde özel güvenlik personeli alımı yapacak.

DHMİ – Devlet Hava Meydanları İşletmesi Personel Alımı İlanı 2019

İlgili hizmet alımı 4734 sayılı kamu ihale kanunun 19. maddesine göre açık ihale ile 19 Şubat 2019 tarihi salı günü Ankara’da Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünde ihale yapılacak. Yapılacak ihale sonucuna göre ise 3 bin 388 özel güvenlik personeli, 47 Proje Sorumlusu, 184 Vardiya Sorumlusu olmak üzere toplamda 3 bin 619 kişilik personel güvenlik hizmeti satıl alma işini kapsamaktadır.

Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Özel Güvenlik personellerinden aranan şartlar ise, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En Az lise mezunu olmak, Fiziki görünümü ve diksiyonu düzgün olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 5188 sayılı kanunun 14.maddesinde belirtilen özel güvenlik temel eğitimini başarıyla tamamlamak, İlgili görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak Erkeklerde 170 cm ve bayanlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak ve ayrıca Kilo Boy Uzunluğu orantılı olarak son iki rakamının 10 kg eksikliği 15 kg fazlası aşmayacak ve Proje Sorumluları ile Vardiya amirlerinde boy, kilo ve yaş şartı aranmayacaktır.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Başvuruda bulunmayı düşünen adaylar başvurularına 01 Nisan 2019 tarihinde başlayacak olup alımlar 31 Aralık 2021 tarihine kadar tamamlanacaktır. İlgili ilanların yayınlandığında ve başvurular başladığında anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu için TIKLAYIN

Türk Hava Yolları Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…