Ana Sayfa Özel Şirketler DİA Market Personel Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

DİA Market Personel Eleman Alımı ve Güncel İş İlanları

218
Dia Market

DiaSA Market yani yeni adıyla Dia Market, İspanya kökenli Supermercados DİA ile Sabancı grubuna bağlı faaliyet gösteren Carrefour’un ortak çalışması sonucu 1999 yılında kurulmuş, ucuzluk marketi formatında hizmet veren bir mağaza zinciridir. 2013 yılına kadar Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren DİA Market, 2013 yılında Sabancı grubundan ayrıldı ve ŞOK marketlerin de sahibi olduğu Ülker’e satıldı. Ülker, Yıldız Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Böylelikle adında bulunan SA kısmı kalkmıştır. Süpermarket denilince ülkemizde akla gelen ilk isimlerden olan DİA market, bünyesinde bulunan ürün çeşitliliği, uygun fiyatları ve pek çok noktada bulunan mağazası ile geniş bir hizmet alanı sunmaktadır. Dia Market’in ülkemiz genelinde 28 şehirde, 900 market ile faaliyet göstermektedir. Bu marketlerde de 3 binin üzerinde Dia Market çalışanı bulunmaktadır.

DİA Market Personel, Eleman Alımı İlanları 2021

Yıldız Holding tarafından satın alınan Dia Market, ülkemizin en büyük market zinciri olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Bu sebepten dolayı mağaza sayısını arttırmak isteyen Dia Market, yeni açacağı mağazalara personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Dia Market iş ilanları ihtiyaç doğrultusunda yayınlandığı için Dia Market bünyesinde çalışmak isteyen bireyler açık iş pozisyonlarını aktif olarak takip etmek durumundadırlar. Başvuru şartları da kadro ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir.

Dia Market Güncel İş İlanları 2021

Dia market, kasiyer, kasap, tezgahtar, satınalma uzmanı, şoför, avukat gibi sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirmektedir. Dia Market bu alımları şu an aktif olarak mağazalarının bulunduğu, Adana, Bursa, Edirne, İstanbul, Kütahya, Samsun, Zonguldak, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, İzmir, Manisa, Tekirdağ, Antalya, Bilecik, Adıyaman, Afyonkarahisar, Kayseri, Mardin, Ankara, Batman, Bolu, Denizli, Hatay, Kırklareli, Muğla, Şanlıurfa, Yalova, Burdur, Diyarbakır, Mersin, Kocaeli, Sakarya, Uşak ve Düzce illerinde gerçekleştirmektedir.

Dia Market İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Dia Market iş başvurularını kendi web adresi ve kendi insan kaynakları departmanı sayesinde gerçekleştirmektedir. Dia iş başvurusu yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz adrese giderek karşınıza çıkan iş başvurusu formu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldurarak aktif olan açık iş pozisyonlarına ve iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurular olumlu sonuçlanırsa mülakat için görüşmeye çağrılırsınız. Mülakat aşamasını başarı ile geçen adaylar, Dia market bünyesinde çalışmaya hak kazanmaktadırlar. Dia Market, Yıldız Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir marketler zinciri olmasından dolayı maaşlarınız belirtilen tarihlerde kesintisiz olarak yatmaktadır. Kurumsal ve büyük bir firmaya bağlı olarak çalışmanın en büyük avantajlarından bir tanesi de budur. Dia market çalışma saatleri hafta içi her gün sabah 09:30 – 22:00 arasıdır. hafta sonu çalışma saatleri Sabah 10:00 – 22:00 arasındadır.

Dia Market İş Başvurusu Formu İçin [link url=”http://www.dia.com.tr/ik/”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…