Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri Doğu Bank Çalışma Saatleri Nedir?

Doğu Bank Çalışma Saatleri Nedir?

645
Doğu Bank

Doğubank, İstanbul ilimizde Sirkeci’de yer almakta olan tarihi bir handır. Doğubank’ta genel olarak elektronik eşyaların satışı gerçekleştirilmektedir. Elektronik eşyaların kolaylıkla temin edilemediği dönemlerde hem İstanbul, hem de diğer şehirler için ucuzluk ve bol çeşitliliğin önemli bir merkezi olarak ün yapmıştır. 1958 yılında kurulmuş olan Doğubank içinde çok sayıda dükkan bulunmaktadır. Halen her gün binlerce kişi tarafından ziyaret edilen han, elektronik ürünlere ulaşmanın çok kolay olduğu günlerde eski popülerliğini yitirmiştir. Peki Doğubank sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Doğubank çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamındadır.

Doğubank Çalışma Saatleri 2021

Doğubank İş Hanı , hafta içi her gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) sabah saat 09:00 itibariyle hizmet vermeye başlamaktadır. Akşamları ise saat 17:00 itibariyle kapanır.

Doğubank Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Doğubank İş Hanında bulunan dükkanlar genel olarak Cumartesi günleri de hizmet vermektedir. Ancak Pazar günü bu dükkanlar kapalı durumdadır. Hafta sonu çalışma saatleri yine hafta içi ile aynıdır.

Doğubank, Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Doğubank; Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ) ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın 1. Ve 2. Günlerinde kapalı durumdadır. Ancak bayramın diğer günlerinde dükkanların birçoğu açılır. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ve arefe günlerinde açık durumdadır.

Bu yazımızda Doğubank çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Günleri ile alakalı konumuza hoş geldiniz. Konumuz içeriğinde …