Ana Sayfa Şehirler İzmir Dokuz Eylül Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu

Dokuz Eylül Koleji İş İlanları ve İş Başvurusu

780
Dokuz Eylül Koleji iş ilanları

Dokuz Eylül Koleji, İzmir ilimizde Gaziemir ilçesinde yer almakta olan, modern eğitim felsefesini benimseyen bir kolejdir. 2018 Eylül ayında hizmete girmiş olan kolejin tanıtımı şimdiden tüm İzmir ilimiz genelinde gerçekleştirilmektedir. Dokuz Eylül Koleji, daha mutlu bireyler yetiştirmek amacını gütmektedir. Dokuz Eylül Koleji hizmeti girmesinin ardından anaokulu, ilkokul, ortaokul – lise sınıfı öğrencilerine eğitim verecektir. Yeni açılacak olan bir kurum olmasından dolayı da personel ihtiyacı bulunan Dokuz Eylül Koleji, bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Dokuz Eylül Koleji tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Dokuz Eylül Koleji Personel Eleman Alımı 2021

Dokuz Eylül Koleji Kampüsü, oldukça büyük ve içerisinde kütüphane, tiyatro, yüzme havuzu, spor salonu, konferans salonu, yemekhane, revir, hayvanat bahçesi gibi çok sayıda alan yer almaktadır. Bu büyük kuruluş açılıştan önce de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Dokuz Eylül Koleji İş İlanları 2021

Dokuz Eylül Koleji tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sınıf öğretmeni, fen bilgisi öğretmeni, tarih / sosyal bilgiler öğretmeni, İngilizce öğretmeni, rehber öğretmen, kimya öğretmeni, biyoloji öğretmeni, resim öğretmeni, din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni, drama öğretmeni, matematik öğretmeni, Fransızca öğretmeni, temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Dokuz Eylül Koleji tarafından yayınlanan iş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu deneyimli deneyimsiz bay bayan çok sayıda aday iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Dokuz Eylül Koleji İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Dokuz Eylül Koleji bünyesinde çalışmak isteyen bireyleri, bizzat kolej bünyesine öz geçmiş bırakarak başvurularını gerçekleştirebilecekleri gibi çeşitli kariyer portalları vasıtası ile de iş başvurusu yapabilmektedirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelemeye alınacaktır. Başvurusu olumlu bulunan adaylar ise iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen bireyler Dokuz Eylül Koleji bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Dokuz Eylül Koleji iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Dokuz Eylül Koleji İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://dokuzeylulkoleji.com.tr/iletisim.html”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Engin

    5 Nisan 2021 at 01:14

    Merhaba temizlik işi park bahçe işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim tşk

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İZULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bulunan bir otobüs şirketidir.  Açılımı İzmir …