Ana Sayfa Şehirler İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

220
hemşire

Dokuz Eylül Üniversitesi ya da bilinen kısa ismi ile DEÜ yayınlamış olduğu ilan ile 2 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında hemşire alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 31 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine ise haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

Üniversitemiz Hastanesinde giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden ( 2 Hemşire ) karşılanmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararına ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan ‘Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2 inci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanlarda, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacaktır.

Özel Bütçe 2 HEMŞİRE 2017/01 – Kıdemi 5 yıldan az olanlar için 2.745,31 TL.- Kıdemi 5 yıldan 10 yıla kadar olanlar için 2780,27 TL. – Kıdemi 10 yıldan 15 yıla kadar olanlar için 2.835,80 TL. -Lisans Hemşirelik bölümü mezunu olmak -2016 KPSSP3 sınavı puanı olmak -Askerlik görevini yapmış olmak

  • 10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması.
  • Askerliğini yapmış olması. ‘ 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,
  • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

İsteklilerin;

Bu ilanın gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde nüfus cüzdan fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, SGK hizmet dökümü, bir fotoğraf ve askerlik terhis belgesi ile birlikte Üniversitemizin web sayfasında yayınlanan ekli başvuru dilekçesini doldurarak Hastanemiz insan Kaynakları Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

KPSS Puan sıralaması, başvuru süresinin bitiminden itibaren en geç 5 iş günü içinde www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır. Kişilerin göreve başlatılabilmesi için talep edilen belgeler de www. deu.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başarılı olunduğu www.deu.edu.tr adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, talep edilen belgeler ile birlikte açıklanan ‘Evrak Teslim Tarihi’ nde Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi insan Kaynakları Birimine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır.

Adres: D.E.Ü. Hastanesi Başhekimliği İnciraltı / İZMİR Tel: (0 232) 412 23 20

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından yayınlanmış olan personel alımı ilanı hakkında başvuru tarihleri, başvuru şartları ve başvuru formu gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İZULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bulunan bir otobüs şirketidir.  Açılımı İzmir …