Ana Sayfa Şehirler İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

143
hemşire

Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir ilinde yer alan ülkemizin en büyük öğretim kurumlarından bir tanesidir. Dokuz Eylül Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. İlan kapsamında 11 hemşire alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 5 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

Üniversitemiz Hastanesinde giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden (11 Hemşire) karşılanmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararına ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan ‘Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2 inci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanlarda, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacaktır.

Toplamda masrafları özel bütçeden karşılanmak üzere 11 hemşire alımı gerçekleştirilecektir. Hemşireler, kıdemi 5 yıldan az olanlar için  2.665,35 TL ve Kıdemi 5 yıldan 10 yıla kadar  olanlar için 2.699,29 TL maaş öngörülmüştür.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • 2016 KPSSP3 sınavı  puanı olmak
  • Lisans Hemşirelik bölümü mezunu olmak
  • 10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması.
  • Askerliğini yapmış olması,
  • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,
  • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

Bu ilanın gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde nüfus cüzdan fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, SGK hizmet dökümü, bir fotoğraf ve askerlik terhis belgesi ile birlikte Üniversitemizin web sayfasında yayınlanan ekli başvuru formunu doldurarak Hastanemiz insan Kaynakları Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. KPSS Puan sıralaması, başvuru süresinin bitiminden itibaren en geç 5 iş günü içinde www.deu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilanlar tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca adaylara tebligat yapılmayacaktır. Kişilerin göreve başlatılabilmesi için talep edilen belgeler de www.deu.edu.tr adresinden duyurulacaktır.

Başarılı olunduğu www.deu.edu.tr adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, talep edilen belgeler ile birlikte açıklanan ‘Evrak Teslim Tarihi’nde Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi insan Kaynaklan Birimine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Göreve başlama tarihi evrak teslim tarihinden itibaren en geç 5 gün içerisindedir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır

Adres: D.E.Ü. Hastanesi Başhekimliği İnciraltı/İZMİR Tel: (0 232) 412 23 20

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından yapılacak olan 11 hemşire alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik.  Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

İZULAŞ Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bulunan bir otobüs şirketidir.  Açılımı İzmir …