Ana Sayfa Şehirler Bolu Dörtdivan Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Dörtdivan Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

71
işçi alımı

Bolu ilimizde bulunan Dörtdivan Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Dörtdivan Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında itfaiye şoförü alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla ortaöğretim yani lise ve dengi bir okuldan mezun olmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 27 Mart 2017 tarihi mesai bitimine kadar gerçekleştirmelidirler. Dörtdivan Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında daha detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Dörtdivan Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Bu talep Çalışma ve İş Kurumu Bolu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir. Noter huzurunda kura çekimi 30/03/2017 Perşembe günü, saat 14:00’da Yeni Mahallesi, Atatürk Cad. No:3, 14900 Dörtdivan/Bolu adresinde bulunan Dörtdivan Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda hizmet binasında yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Ayrıca başvuracak adayların -SRC2 Belgesi -Psikoteknik Değerlendirme Belgesi -İleri Sürüş teknikleri Sertifikası – Skidcar Güvenli ve Defansil Sürüş Teknikleri Sertifikası -Profesyonel Sürüş Teknikleri Sertifikası -İlkyardım Sertifikası -Zaman ve Stres Yönetimi Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Ayrıca adayların talep edilen belgelerin tümünü noter kurasından en az 1 saat önce Dörtdivan Belediyesine ibraz etmeleri zorunludur. İbraz etmeyen eksik veya yanlış beyanda bulunan adayla noter kurasına alınmayacaklardır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför-İtfaiye Aracı

Çalışma Adresi : KADILAR MH ATATÜRK CD 2/D 14910 DÖRTDİVAN BOLU / TÜRKİYE

Dörtdivan Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bolu İl Özel İdaresi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Bolu İl Özel İdaresi yayınladığı ilan ile çok sayıda yeni personel alımı yapacağını açıkla…