Ana Sayfa Özel Şirketler Eczacıbaşı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Eczacıbaşı Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

364
Eczacıbaşı Holding, Eczacıbaşı Topluluğu

Eczacıbaşı Topluluğu ya da Eczacıbaşı Holding, Nejat Eczacıbaşı tarafından 1942 yılında İstanbul ilimizde kurulmuştur. Eczacıbaşı sanayi alanındaki ilk girişimini ise 1952 senesinde kurulmuş olan ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.  Eczacıbaşı bugün, temel olarak ilaç, yapı malzemeleri, tüketim ürünleri üretimi alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri ve kaynak teknolojileri alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer almaktadır. Eczacıbaşı kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmış olan, ülkemizin en büyük holdingleri arasında yer almaktadır. Eczacıbaşı Holding 2021 yılında da bu büyüme eğrisini devam ettirmeyi hedeflemektedir. Eczacıbaşı aynı zamanda 2021 bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Bu yazımızda Eczacıbaşı Holding iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Eczacıbaşı Holding Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Eczacıbaşı 2021 yılında sadece genel müdürlüğüne değil aynı zamanda Artema, Burgbad, Engers, İntema Mutfak, Vitra, Villeroy & Boch, Vitra Fix, Vitra Therm gibi bünyesinde bulunan şirketlere de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. Eczacıbaşı Holding iş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır.  Holding aynı zamanda çok sayıda deneyimsiz personeli, stajyeri, engelli personeli ve eski hükümlü personeli de işe alacaktır.

Eczacıbaşı Holding İş İlanları 2021

Eczacıbaşı tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan iş ilanları içinde hemşire, biyolog, mümessil, şoför, kimyager, eczacı, güvenlik görevlisi, satış temsilcisi, iş uygulamaları uzmanı, bölüm asistanı, satış destek memuru, satın alma uzmanı, teknisyen, müşteri hizmetleri uzmanı, insan kaynakları yöneticisi, iş geliştirme yöneticisi, muhasebe sorumlusu, mekanik bakım ustası, reprezant, iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Eczacıbaşı Holding iş ilanları

Eczacıbaşı Holding İş Başvurusu Formu 2021

Eczacıbaşı iş ilanları yılın belirli zamanlarında değil ihtiyaç duyulduğunda her an yapılmaktadır. Eczacıbaşı bünyesine en çok iş başvurusu yapılan holdinglerin başında yer almaktadır. Bunda çalışanlarına sağlamış olduğu olanaklar, çalışanlarının haklarını koruması ve şirkette kariyer planlaması olan yükselmeyi hedef alan kişileri öne çıkarması önemli oranda etkilidir. Eczacıbaşı iş ilanları www.elemanuzman.com sitemiz üzerinde çeşitli kariyer portallarında ve eczacıbaşı insan kaynakları tarafından yönetilen kariyer portalında yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolaylıkla iş başvurusu yapabilir, yeni mezun, deneyimli ve stajyer olarak ayrılmış olan iş ilanlarını görebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurularında dolduracağınız iş başvuru formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Akabinde ön başvurusu kabul edilen adaylar mülakat aşaması için görüşmeye çağrılmaktadırlar. Bu aşamayı da geçmeniz durumunda ülkemizin en büyük holdinglerinin bir tanesinde çalışma fırsatı yakalarsınız. Eczacıbaşı iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Eczacıbaşı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin [link url=”http://www.eczacibasikariyer.com/ilanlar/yeni-mezun.aspx”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…