Ana Sayfa Şehirler Edirne Edirne Belediyesi Personel Alım İlanı

Edirne Belediyesi Personel Alım İlanı

Edirne belediyesi personel, mühendis ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Edirne Belediyesi ilköğretim, önlisans ve lisans mezunu işçi, mühendis alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları ile diğer bilgiler yazımızda..

Edirne Belediyesi

Türkiye’nin trakya bölgesinde yer alan Edirne Belediyesi yayınlamış olduğu ilan kapsamında işçi ve memur alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Edirne Belediyesi ilanda Mühendis, Şoför, Harita Teknikeri, Güreşçi ve Sürekli Daimi İşçi alımı yapacak. Adayların başvuruda bulunacakları işin mezuniyet şartlarını taşıması gerekmektedir. Adaylar ilana 20 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Edirne Belediyesi Personel, Memur, İşçi Alım İlanı

Kadro Adet Nitelik Cinsiyet
Elektirik – Elektronik Mühendisi 1 Lisans Mezunu Erkek/Kadın
Ziraat Mühendisi 1 Lisans Mezunu Erkek/Kadın
Gıda Mühendisi 1 Lisans Mezunu Erkek/Kadın
Harita Teknikeri 1 Önlisans Harite Tek. Mezunu Erkek/Kadın
Şoför ( E sınıfı ehliyet) 2 En Az ilköğretim Mezunu Erkek/Kadın
Şoför ( B sınıfı ehliyet) 1 En Az ilköğretim Mezunu Erkek/Kadın
Güreşçi 3 En Az ilköğretim Mezunu Erkek/Kadın
Sürekli Daimi İşçi 10 En Az ilköğretim Mezunu Erkek/Kadın

İlana başvuruda bulunacak adaylardan istenilen belgeler;

  • Kimlik fotokopisi
  • Diploma fotokopisi
  • İkemetgah
  • Askerlik durum belgesi ( Askerlikle ilişiği bulunmamak )
  • Güreşçi kadrosuna başvurucaklar için güreşçi lisansı
  • Şoför kadrosuna başvurucak adaylar için B , E  ehliyet ve SRC Belgesi
  • Edirne ilinde ikamet ediyor veya edebilicek olmak

İlan Hakkındaki Diğer Detaylar;

Edirne Belediyesi alım yapacağı personelleri belirsiz süreli olarak istihdam edecektir. Alınan personel iş kanununda belirtilen haftalık 45 saat çalışma koşullarına tabii olacaklardır. Adayların herhangi bir kurumdan emekliliği hak kazanmış olmamaları veya emekli olmamalarıda aranılan şartlardan bir tanesi. Alım yapılacak personel için başvuru detaylarını sizlerle paylaşıyoruz;

  • Başvuru Adresi: Baba Demirtaş Mah. Mimar Sinan Cad. No:1 Merkez / Edirne
  • İrtibat Kişisi: Şebnem Buket KILIÇ – Cihan UZUNER – İbrahim YERKARIŞTIRAN
  • Telefon: 0 284 213 91 52

Konu hakkındaki soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı ( Facebook ) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

EDİRNE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Edirne için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Edirne için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER EDİRNE BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, edirne belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan edirne belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…