Ana Sayfa Şehirler Ankara EGO Genel Müdürlüğü İş İlanları ve İş Başvurusu

EGO Genel Müdürlüğü İş İlanları ve İş Başvurusu

1,504
EGO Genel Müdürlüğü iş ilanları

EGO Genel Müdürlüğü 16 Aralık 1942 tarihinde Ankara Elektrik ve Havagazı İşletme Müessesesi olarak kurulmuş 1950 tarihinde Otobüs İşletme İdaresinin bünyesine katılmasıyla Ankara Elektrik, Havagazı ve Otobüs İşletme Müessesesi (EGO Genel Müdürlüğü) olarak Ankara’ya elektrik, havagazı (daha sonra doğalgaz) ve otobüs hizmetleri vermiştir. Kuruluşumuz bugün Ankara’da toplu taşıma hizmetlerinde otobüs ve raylı sistemlerinin (Metro) işletmelerini ve ayrıca kentin trafik düzen ve güvenliğinin sağlanması amacıyla ulaşım planlama hizmetlerini üstlenmiştir.

EGO Genel Müdürlüğü Personel Eleman Alımı 2021

EGO Genel Müdürlüğü Ankara ilimizde faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Ego Genel Müdürlüğü insan kaynakları bu kapsamda 2021 yılında bünyelerine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini belirtmiştir. EGO Genel Müdürlüğü iş ilanları, iş imkanları, kariyer olanakları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu haberimiz devamında yer almaktadır.

EGO Genel Müdürlüğü İş İlanları 2021

Ego Genel Müdürlüğü misyonunu Ankara’da halkın toplu taşıma ve ulaşım ihtiyaçlarını en güvenilir, en hızlı, en ekonomik, en rahat ve en memnuniyet verecek şekilde sunmak, vizyonunu da Ankaralıları huzur ve güven içinde hayata taşıyan kurum olarak belirlemiştir. Faaliyetlerinin devamı açısından da EGO Genel Müdürlüğü her sene çok sayıda personele ihtiyaç duymaktadır. Bu kapsamda 2021 yılında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. EGO Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanacak olan iş ilanları içinde müfettiş yardımcısı, şoför, güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, büro asistanı gibi sayısız kadro ve pozisyonda vasıflı, vasıfsız, bay, bayan çok sayıda kadro bulunmaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır? EGO şoförü nasıl olunur?

EGO Genel Müdürlüğü İş Başvurusu 2021

EGO Genel Müdürlüğü iş ilanları yılın belirli zamanlarında değil ihtiyaç duyulduğunda her an yayınlanmaktadır. Bu iş ilanları yayınlandığı an http://www.ego.gov.tr adresinde ve www.elemanuzman.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Bu ilanları takip etmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İş ilanları yayınlandığında sosyal ağlar üzerinden ilanlara dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu hakkında detaylı bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bunun haricinde EGO Genel Müdürlüğü bünyesine yapacak olduğunuz iş başvurularını kabul etmemektedir. Bizzat Müdürlük binasına iş ilanları henüz yayınlanmadan yapacak olduğunuz, iş başvuruları “Şu an herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek geriye çevrilir. Bu sebepten dolayı EGO bünyesinde çalışmak istiyorsanız, sosyal ağlar üzerinde bizleri takip etmeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. EGO Genel Müdürlüğü iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

3 Comments

 1. Ergün Aksoy

  9 Şubat 2019 at 19:53

  Şöför tır otobüs

  Reply

 2. İbrahim Cantemür

  5 Nisan 2019 at 12:40

  Beko loder opartoruyum Otobüs Kamyon vs kullanabilirim silahli ogg Katrina sahibim

  Reply

 3. bilal özmen

  17 Aralık 2021 at 01:18

  otobüs kaptanıyım ankara gölbaşı oturuyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

MİT Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Milli İstihbarat Teşkilatı yada herkes tarafından bilinen kısa adıyla MİT, Türkiye Cumhuri…