Ana Sayfa Özel Şirketler Ekinciler Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Ekinciler Holding İş İlanları ve İş Başvurusu

Ekinciler Holding; personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacak. Ekinciler Holding insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, açık iş pozisyonları, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ekinciler Holding iş ilanları

Ekinciler Holding, ülkemizin en büyük demir çelik üretimi yapmakta olan kuruluşlarından bir tanesidir. 1960’lı yıllarda temelleri atılan Ekinciler Holding, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Ekinciler Holding,  yeniyıl da bu büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi hedeflemekte ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ekinciler Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Ekinciler Holding Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Ekinciler Holding, globalleşen dünyanın rekabet kurallarına başarıyla ayak uydurarak kalite odaklı faaliyetine, toplum için değer yaratma ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunma ilkesinden taviz vermeden devam etmektedir. İnşaat ve taahhüt, denizcilik, menkul kıymetler aracılığı ve demir-çelik sektörlerinin lider aktörlerinden olan Ekinciler Holding, kurucularından devraldığı mirası zenginleştirerek geleceğe taşıma hedefine doğru kararlı adımlarla ilerlemektedir. Ekinciler Holding ihtiyaçları sebebi ile de her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bu alımlar aynı zamanda aşağıda verilmiş olan grup şirketlerinde de gerçekleştirilecektir.

  • Ekinciler Demir ve Çelik Sanayi A.Ş
  • Ekintaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş
  • Ekmar Denizcilik ve Gemi Acenteliği A.Ş
  • Ektrans Uluslararası Nakliyat TicaretA.Ş
  • Ekinciler Sigorta Aracılığı Hizmetleri A.Ş

Ekinciler Holding Güncel İş İlanları 2021

Ekinciler Holding tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; montaj elemanı, insan kaynakları sorumlusu, mekanik bakım elemanı, şoför, ar-ge mühendisi, iş güvenliği uzmanı, üretim sorumlusu, torna freze operatörü, muhasebe görevlisi, sekreter, kalite operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ekinciler Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İskenderun’da Ekinciler Holding bünyesinde bulunan Ekinciler Demir Çelik Fabrikası yani Ekdemir, ülkemizdeki en büyük markalardan bir tanesidir. Ekinciler Holding bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlar, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarıyla geçen adaylar Ekinciler Holding bünyesinde çalışma imkanı yakalayacaklardır. Bu yazımızda Ekinciler Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ekinciler Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

DİĞER EKİNCİLER HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, ekinciler holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan ekinciler holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Algida Konya İş Başvurusu

Konya Algida Fabrikası, Konya ilinde iş fırsatlarından yararlanarak çeşitli iş ilanları il…