Ana Sayfa Şehirler Adana Emba Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu

Emba Enerji İş İlanları ve İş Başvurusu

Emba Elektrik Enerji, Yumurtalık Termik Santrali için personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacak. Emba Elektrik insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu ve iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Yumurtalık termik santrali iş ilanları

Ülkemizde son senelerde enerji alanında ciddi yatırımlar yapıldı. Özellikle enerji konusunda dışa bağımlılığımızın azaltılması ve mümkün olan en düşük seviyeye çekilmesi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu çalışmalardan bir tanesi de kurulacak olan termik santrallerdir. Bu santrallerden bir tanesi de Adana ilimizde Yumurtalık ilçesinde kurulacak olan termik santraldir.  Hunutlu Termik Santrali, ithal kömür ile elektrik üretimi gerçekleştirecek. Hunutlu Termik Santrali, gerek inşa süresince gerekse inşaatı bittikten sonra çok sayıda kişiye istihdam kapısı yaratacak. Hunutlu Termik Santrali Bünyesine çok sayıda personel alımı, elaman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Hunutlu Termik Santrali bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Emba Enerji İş İlanları 2018

Yumurtalık ilçesinde gerçekleştirilecek olan, yıllık üretim kapasitesi ise 9 milyar 900 milyon kilovatsaat olacak olan Hunutlu Termik Santrali, Çinli bir firma olan Emba Elektrik Üretim tarafından gerçekleştirilmektedir. Şirket gerek inşa süresince, gerekse inşaatı bitmesinin ardından termik santral bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Emba Elektrik Enerji bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, tekniker, teknisyen, elektrik montaj operatörü, bakım mühendisi, elektrik mühendisi, avukat, güvenlik görevlisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Emba Elektrik Enerji İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Emba Enerji bünyesine iş başvurusu yapmak isteyen adaylar öz geçmişlerini ik@embapower.com adresine gönderebilirler. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Emba Enerji iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

ADANA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Adana ili için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinde özel açtığımız Adana Güncel İş İlanları adlı gruptan yayınlanacaktır. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Adana Güncel İş İlanları grubumuza katılın. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook grubumuzdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

3 Comments

 1. Doğan iskenderoğlu 05343681022

  24 Ağustos 2018 at 21:08

  Nasıl iş başvuruşu yapabilirim

  Reply

 2. Sinan Kızılkaya

  17 Eylül 2018 at 10:18

  Lise mezunuyum labatuvar teknikeri olarak çalışıyorum aksa enerji de kkktc de fotlif belgem var kıbrısta doğdum büyüdüm asıl adanalıyım türkiye de yaşamak çok isterim lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim işten korkmam hertürlü iş yapmaya hazırım

  Reply

 3. Sinan Kızılkaya

  17 Eylül 2018 at 10:21

  Numaramı unuttum verererim :0548 854 10 69

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir