Ana Sayfa Şehirler Diyarbakır Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Personel Alımı Yapacak

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Personel Alımı Yapacak

156
bayan aşçı

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı ilanı kapsamında temizlik görevlisi alımı ve aşçı alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 8 personel istihdam edilecektir. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 11 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. EGM personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi diğer ilan detayları haberimizin devamında yer almaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP 94 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Çalışma Adresi : URFA YOLU ÜZERİ YENİ POLİS LOJMANLARI İÇİ KAYAPINAR/DİYARBAKIR 21070 KAYAPINAR

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. EGM aşçı alımı ve temizlik işçisi alımı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. Kemal

    17 Ocak 2017 at 17:52

    Iptalmi oldu alım

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Diyarbakır Havalimanı; Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Diyar…