Ana Sayfa Özel Şirketler Era Kolejleri Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Era Kolejleri Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

339
Era Kolej Eğitim Kurumu

Era Kolejleri : 4+4+4 eğitim sisteminin tüm basamaklarında bir ilke imza atan ERA Kolejleri, 4×5 İnovatif Eğitim Sistemini, öğrencilerine sunduğu Zihinsel Gelişim, Fiziksel Gelişim, Sosyal Gelişim, Psikolojik Gelişim ve Akademik Gelişim eğitim başlıkları altında özelleştirerek, gelecek odaklı bir bakış açısıyla yepyeni bir devri başlattı. Ünvanı olan ERA ile Türkiye’de yeni bir dönemi, gelişim eğitimiyle yepyeni bir geleceği temsil eden ERA Kolejleri, 2016 – 17 öğretim yılında İstanbul genelinde 5’i Avrupa, 5’i Anadolu yakasında, Bursa kampüsü ve Sakarya kampüsü ile toplam 12 ayrı noktada eğitime devam ediyor.

Era Kolejleri Öğretmen, Personel Alımı 2021

Yazımızda bulunan Era Kolejleri kurumu İş Başvurusu Formu linkine tıklayıp, doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Kurum insan kaynaklarına göndermiş olduğunuz başvuru formunuz ve başvuru formuna eklediğiniz kısa özgeçmişinizin yer aldıgı resimli CV’niz Kurum yetkilileri tarafından değerlendirmeye alınacak ve başvurunuz hakkındaki sonuç olumlu veya olumsuz şeklinde size mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

Era Kolejleri Güncel İş İlanları 2021

Öğretmen başvuruları için adaylarda aranan öz niteliklerin başında ,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak veya Pedagojik formasyon belgesine sahip olmak, Çağdaş eğitim yöntem ve teknolojilerini kullanabilmek (Akıllı tahta ve benzeri) ve Minimum 1 yıl tecrübeli olmak şartları aranıyor.

Fırma tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında ; Ana Okulu Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Rehber Öğretmenler, İlk-orta ve Lise Branş Öğretmenleri (Fizik, Kimya, Matematik, Edebiyat, Türkçe, Tarih , Coğrafya vb) gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır.Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Era Kolejleri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kurum bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz İş Başvuru Formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Era Kolejleri bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Era Kolejleri iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da
görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.Sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız..

Era Kolejleri İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…