Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Erdek Belediyesi Çok Sayıda Geçici İşçi Alımı Yapacak

Erdek Belediyesi Çok Sayıda Geçici İşçi Alımı Yapacak

154
Temizlik işçisi ( temizlik görevlisi )

Balıkesir ilimizde bulunan Erdek Belediyesi yayınladığı ilan ile çok sayıda geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Erdek Belediyesi geçici işçi alımı ilanı kapsamında 38 temizlik işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 6 Nisan 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Erdek Belediyesi geçici işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve ilan hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Erdek Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır.

Talebe başvuru yapacak olan adayların eğitim durumu, öncelik durumu gibi koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar. Son müracaat tarihi resmi tatile denk gelirse bir sonraki iş günü başvurular kabul görecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kuraya çekimi için işverene gönderilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli ya da geçici iş gücü talebine işveren tarafından davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle beraber, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı / sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Erdek Belediyesi bünyesinde temizlik işçisi mesleğinde geçici olarak 38 kişi işe alınacaktır. Başvuracak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları, çöp toplama personel eğitimi belgesine sahip olmaları ve 10 Nisan 2017 tarihine kadar Erdek Belediyesi yazı işleri müdürlüğüne belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi halde belgeleri teslim etmeyenler kura çekiminde göz önünde bulundurulmayacaklardır. Kura 11 Nisan 2017 Salı günü saat 14:00’de Erdek Belediyesinde Erdek Noteri huzurunda çekilecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Temizlik işçisi (el ile – cadde, sokak, park vb.)

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MEYDANI N.5 10800 ERDEK BALIKESİR / TÜRKİYE

Erdek Belediyesi 38 geçici işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait diğer ilanlara Erdek Belediyesi İş İlanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı İlanında açıktan alınacak bu adaylar arası…