Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Erdek Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Erdek Belediyesi İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

574
Eleman alımı

Erdek Belediyesi Memur Personel İşçi Alımı 2021

Balıkesir ilimizin bir ilçesi olan Erdek, Erdek Körfezi’nde yer almaktadır. Erdek, ülkemizin önemli turizm merkezlerinden bir tanesidir. Yaz aylarında turizmin de etkisiyle nüfusu bazı illerimizi geride bırakmaktadır. 2021 yılı itibariyle ilçenin nüfusu 35 bini geçmiş durumdadır. Erdek Belediyesi 2021 yılında belediyecilik faaliyetlerinin devamı için çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı yapmayı planlamaktadır. Bu yazımızda Erdek Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları, iş başvurusu, iş imkanları, kariyer fırsatları ve iş başvuru formu yer almaktadır.

Erdek Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Erdek ilimizde turizm başlıca gelir kapısı olsa da, zeytincilik, soğan üretimi ve balıkçılık da önemli gelir kapılarıdır. Erdek Belediyesi, şehrin özellikle yaz aylarında artan nüfusu ve çeşitli belediyecilik faaliyetleri için her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapmaktadır.  Erdek Belediyesi tarafından yayınlanan ilanlarda tekniker, teknisyen, temizlik işçisi, ziraat mühendisi, orman mühendisi, şoför gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar bulunmaktadır. Bu ilanların sonunda işe alınacak olan personeller kadrolu, sözleşmeli, geçici gibi statülerde işe alınacaklardır. Aşağıda Erdek Belediyesi tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları yer almaktadır.

  • Erdek Belediyesi 38 Geçici İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Erdek Belediyesi 28 Daimi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Erdek Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Erdek Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Erdek Belediyesi Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Erdek Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Erdek Belediyesi İş Başvurusu 2021

Erdek Belediyesi iş ilanları www.elemanuzman.com sitemiz üzerinde ve İŞKUR üzerinde yayınlanmaktadır. İlanlar yayınlandığında iş başvurusu formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi tüm ilan detaylarını siz okurlarımız ile paylaşmaktayız. Her ilanda farklı başvuru şekli ve detayları yer alabilmektedir. Bu sebepten dolayı, Erdek Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanlarını takip etmek ve bunlara anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de belediye bünyesine iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için öz geçmişiniz ile beraber belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına başvuruda bulunmalısınız. Ancak buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları genel itibariyle “Şu an için belediye bünyesine herhangi bir personel alımı yapılmamaktadır.” denilerek geriye çevrilebilir. Bunun sebebi de buraya yapacak olduğunuz başvuruların sadece ilgili ilanların yayınlanması ile değerlendirilmeye alınmasıdır. Bu yüzden zaman kaybı yaşamamak adına ilanların yayınlanmasını beklemenizi ve yine bahsedeceğimiz üzere başvuruda bulunmalısınız. Erdek Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı İlanında açıktan alınacak bu adaylar arası…