Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Erdek Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Erdek Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

96
İşçi alımı

Balıkesir ilimizde yer alan Erdek Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Erdek Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında cadde, sokak ve parkları temizlemek için temizlik işçisi alımı gerçekleştirecek. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 34 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 23 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Erdek Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.  Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır.

Talebe başvuru yapacak olan adayların eğitim durumu, öncelik durumu gibi koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar. Son müracaat tarihi resmi tatile denk gelirse bir sonraki iş günü başvurular kabul görecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kuraya çekimi için işverene gönderilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli ya da geçici iş gücü talebine işveren tarafından davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle beraber, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı / sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Adayların çöp toplama personel eğitimi belgesine sahip olmaları ve 27.01.2017 tarihine kadar Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir. Aksi durumda belgeleri teslim etmeyenler kura çekiminde göz önünde bulundurulmaz. Kura 30 Ocak 2017 tarihinde saat 14:00’da Erdek Belediyesinde Erdek Noteri huzurunda çekilecektir.

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MEYDANI N.5 10800 ERDEK

Erdek Belediyesi temizlik işçisi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Erdek Belediyesi tarafından yayınlanan diğer ilanlara Erdek Belediyesi Güncel İş İlanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı İlanında açıktan alınacak bu adaylar arası…