Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Erdek Belediyesi Memur Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Erdek Belediyesi Memur Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

141
Memur

Balıkesir ilimizde yer alan Erdek Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile memur alımı yapacağını açıkladı. Erdek Belediyesi memur alımı kapsamında 1 tekniker alımı, 1 ziraat mühendisi alımı, 1 orman mühendisi alımı ve 1 veteriner alımı gerçekleştirecektir. Adaylar Erdek Belediyesi memur alımı ilanına 9 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Erdek Belediyesi Memur Alımı İlanı 2016

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı,unvan adedi, öğrenim durumu belirtilen 4 (dört) adet tam zamanlı sözleşmeli memur alımı yapılacaktır. Tekniker alımı için adayların meslek yüksekokulu sebze üretim tekniği bölümü mezunu olmaları, mühendis alımı için adayların fakülte veya 4 yıllık ziraat fakültesi tarım programı bölümü mezunu olmaları, mühendis alımı için fakülte veya 4 yıllık orman fakültesi peyzaj mimarlığı bölümü mezunu olmaları, veteriner alımı için ise 5 senelik veterinerlik fakültesi bölümü mezunu olmaları gerekmektedir.

Adaylar için sözlü mülakat tek aşamada gerçekleştirilecek olup, sözlü sınav 12 Aralık 2016 tarihinde saat 14:00’da yapılacaktır. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucu belediyemiz internet sitesinde (wwov.erdekbld.com) yayınlanacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.Maddesinde belirtilen şartlar
 • Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal vc resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
 • Türkiye sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

Adayların 02/12/2016-09/12/2016 tarihleri arasında saat 17:00’e kadar Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler Nelerdir?

 • Öğrenim Durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu (Form kurumdan temin edilecektir.)
 • Sağlık Raporu(Devlet Hastanelerinden Alınacak Fleyet Raporu)
 • 6 Adet vesikalık resim.
 • Erkek Adaylar için Askerlik Durum Gösterir Belge
 • Adli Sicil Belgesi

Balıkesir ilinde bulunan Erdek Belediyesi tarafından yapılacak olan memur alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Erdek Belediyesi yeni iş ilanları sayfamız üzerinden belediyeye ait diğer tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı İlanında açıktan alınacak bu adaylar arası…