Ana Sayfa Şehirler Balıkesir Erdek Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Erdek Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

169
Tekniker

Balıkesir ilinde yer alan Erdek Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Erdek Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında 2 tekniker alımı gerçekleştirecektir. İlanda 1 tekniker alımı için meslek yüksekokulu bilgisayar programcılığı mezunu olmak, 1 tekniker alımı için de meslek yüksekokulu harita teknikerliği bölümü mezunu olma şartı aranmaktadır. Adaylar ilana 13 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve diğer ilan detaylarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Erdek Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı,unvan adedi, öğrenim durumu belirtilen 2 (iki) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup ; Sözlü sınav tarihi : 14/10/2016 saat 14:00 olarak belirlenmiştir.

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucu belediyemiz internet sitesinde (www.erdek-bld.gov.tr) yayınlanacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.Maddesinde belirtilen şartlar
 • Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

Adayların 05/10/2016-13/10/2016 tarihleri arasında saat 17:00’e kadar Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüme şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Adaylardan istenilen belgeler aşağıda belirtilmiştir.

 • Öğrenim Durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu(Form kurumdan temin edilecektir.)
 • Sağlık Raporu(Devlet Flastanelerinden Alınacak Fleyet Raporu)
 • 6 Adet vesikalık resim.
 • Erkek Adaylar için Askerlik Durum Gösterir Belge
 • Adli Sicil Belgesi
 • İkametgah Belgesi

Balıkesir ilinde yer alan Erdek Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye bünyesinde yayınlanan diğer ilanlara Erdek Belediyesi iş başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

One Comment

 1. MURAT BALCIOĞLU

  17 Ağustos 2020 at 19:29

  Ben inegöl belediyesi temizlik işlerinde şöförlük yapmaktayım maddi konuda anlaşamadığımdan dolayı iş yeri değişikliğine gitmek istiyorum sizinle anlaşabilirsek Belediye bünyesinde şöför olarak çalışabilirim iyi günler.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezunu 67 İşçi Alımı İlanında açıktan alınacak bu adaylar arası…