Ana Sayfa Şehirler İstanbul Erdem Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Erdem Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

510
Erdem Hastanesi iş ilanları

Erdem Sağlık Grubu, faaliyetlerine Çakmak Mahallesi Bağcı sokakta küçük bir muayene ile başlamış ve zamanla büyümesini sürdürerek günümüzde sağlık alanında tanınmış markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Erdem Hastanesi, hasta haklarına saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, hizmette sınır tanımayan, eğitimli personellere sahip özel bir sağlık kuruluşudur. Erdem Sağlık Grubu bünyesinde İstanbul ilinde Üsküdar ilçesinde ve Ümraniye ilçesinde Çakmak Erdem Hastanesi, Bağcılar’da Güneşli Erdem Hastanesi, Ümraniye ve Üsküdar’da Çakmak Erdem Diyaliz merkezi ve Çamlıca Erdem Diyaliz Merkezi ve yine Ümraniye’de Erdem Tıp Merkezi bulunmaktadır. Erdem Hastanesi bünyesinde çok sayıda personel çalışmakta ve her sene bu personellere ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Erdem Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, kariyer olanakları, iş fırsatları ile bu ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Erdem Hastanesi Personel Eleman Alımı 2021

Erdem Hastanesi yıllar boyu sürmekte olan büyümesinin bünyesinde çalışan personellere borçlu olduğunun bilincinde olan bir firmadır. Yine bu yüzden bünyesine alacağı personelleri büyük bir titizlikle seçmektedir. Erdem Hastanesi yine bu personellere ek olarak 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.

Erdem Hastanesi İş İlanları 2021

Erdem Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; başhemşire, hemşire, eczacı, İngilizce bilen hasta danışmanı, çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, tıbbi laboratuvar teknikeri, elektrik teknikeri, hasta danışmanı, onkoloji uzmanı, genel cerrahi uzmanı, ebe, sıhhi tesisatçı, güvenlik görevlisi, engelli personel, temizlik personeli alımı, ambulans şoförü, mekanik bakım elemanı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Özel Erdem Hastanesi İş Başvurusu 2021

Erdem hastanesi her sene çok sayıda yeni personel istihdam etmektedir. Bünyelerine aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu sayesinde iş başvurusu yapabilirsiniz. Akabinde Erdem Hastanesi insan kaynakları departmanı tarafından adayın aranılan pozisyon için hastane standartlarına uygunluğu tespit edilmektedir. İhtiyaç duyulması halinde de adaylar mülakat aşaması için görüşmeye çağrılırlar. Bu mülakat sonucu olumlu sonuçlanır ise adaya ücret, çalışma koşulları ve sosyal haklar hakkında bilgiler verilir ve akabinde imzalar atılır. Erdem Hastanesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Erdem Hastanesi İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.erdemhastahanesi.com.tr/tr/acik-pozisyonlar”]TIKLAYIN[/link]

One Comment

  1. Hakanterki

    16 Ekim 2018 at 15:16

    Munyenizde calismak istyorumm esensehir mah deyim 34 yas tmizlik gorevlisi veye tak sorumlusu nasil uygun gorrseniz 05318651106

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Garanti Bankası İstanbul, Sivas, Erzurum Ve Bingöl’de Personel Alımı Yapıyor

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor. Garanti Bankası İ…