Ana Sayfa Özel Şirketler Eren Holding ve Eren Enerji Personel Alımı ve İş Başvurusu

Eren Holding ve Eren Enerji Personel Alımı ve İş Başvurusu

894
Eren Holding

Eren Holding ve Eren Enerji grubu 1969 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır. Grup şirketi statüsündeki Eren Holding ülkemizde ve yurt dışında çok geniş yelpazede faaliyet göstermektedir. Şirketin yatırımları arasında enerji, karton, tekstil, kağıt, çimento, hazır beton ve turizm sektörleri yer almaktadır. Bu nedenle yılın belirli dönemlerinde ihtiyaçları doğrultusunda personel alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Eren Holding ve Eren Enerji iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ve diğer detaylar yazımızın devamında yer almakta.

Eren Holding ve Eren Enerji Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Eren Holding yeni yıl hedefleri doğrultusunda, bünyesinde barındırdığı şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve personel açığını kapatmak için personel alımı yapacağını açıkladı. Bu nedenle birden çok boş pozisyon ve kadroda başvurular toplamaya başladı. Alımı yapılacak olan meslekler ve bölümler ile ilgili araştırmayı sizler için yaptık. Size uygun olan güncel iş ilanları ve nasıl iş başvurusu yapacağınız detaylarına bir göz atalım..

Eren Holding ve Eren Enerji Güncel İş İlanları 2021

Eren Holding tarafından alımı yapılması planlanan boş kadro ve pozisyonlar arasında; Satış elemanı, Güvenlik görevlisi, Temizlik Personeli, Yönetici asistanı, Üretim vardiya mühendisi, Sevkiyat şefi, İhracat operasyon uzmanı, Fason üretim planlama sorumlusu, Sosyal uygunluk denetçisi, Lojistik uzmanı, İç denetim sorumlusu giri birimler yer almakta. Eren Enerji bünyesine alınacak olan personeller ve güncel iş ilanları arasında ise; Genel Başvuru, Tekniker, Teknisyen, Liman işletme mühendisi, İş sağlığı ve güvenliği uzmanı, Hammadde tedarik uzmanı kadro ve pozisyonları yer almakta. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Eren Holding ve Eren Enerji İş Başvurusu 2021

Eren Holding şirketler grubu personel ve eleman alımlarını kariyer siteleri üzerinden yapmaktadır.  Tek bir başvuru noktası üzerinden bağlı bulunan tüm birimlerine personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Yukarıda vermiş olduğumuz boş kadrolar haricinde her ayın belirli dönemlerinde şirket tarafından yeni pozisyonlar için alım yapılmaktadır. Bu nedenle bu iş ilanlarını kaçırmamak için mutlaka sitemizi takip ediniz. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formu vasıtası ile Eren Enerji tarafından yayımlanmış olan iş ilanlarına ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eren Holding ve Eren Enerji İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

One Comment

  1. Beyza

    4 Haziran 2020 at 23:26

    İş ihtiyacım var

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…