Ana Sayfa Şehirler Eskişehir Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 7 Personel Alımı Yapacak

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 7 Personel Alımı Yapacak

135
Osmangazi Üniversitesi

Eskişehir ilinde yer alan Osmangazi Üniversitesi yayınladığı ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Osmangazi Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamında 7 hemşire alımı gerçekleştirecektir. Adaylarda aranan diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 7 Personel Alımı İlanı 2016

Üniversitemize 5620 Sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere, KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır.

4 hemşire alımı için aşağıdaki başvuru şartları talep edilmektedir.

 • Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak.
 • Üçüncü Basamak Sağlık Kurumlarında (Üniversite Hastaneleri, Eğitim Hastaneleri, Eğitim Dal Hastaneleri ) En az 1 (bir) yıl çalışmış olmak (Sigorta Dökümü ve Çalışma Belgesiyle Belgelenmesi istenecektir)
 • Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi almış olmak

3 hemşire alımı için aşağıdaki başvuru şartları talep edilmektedir.

 • Hemşirelik Lisans Mezunu olmak.
 • Üçüncü Basamak Sağlık Kurumlarında (Üniversite Hastaneleri, Eğitim Hastaneleri, Eğitim Dal Hastaneleri ) En az 1 (bir) yıl çalışmış olmak (Sigorta Dökümü ve Çalışma Belgesiyle Belgelenmesi istenecektir)
 • Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi almış olmak

Lise Mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir. Lisans Mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı değerlendirilecektir.

Adaylarda Aranan Genel Başvuru Şartları Nelerdir?

 • T.C. vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Değişik: 23/01/2008-5728/317md.) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşılar suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas,ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
 • Askerlik Durumu itibariyle; a) Askerlikle ilgisi bulunmamak, b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak. c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
 • İlan tarihinden 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olmak.

Osmangazi Üniversitesi Personel Alımı İş Başvurusu

İlanımız yayınlandıktan sonra başvuru tarihi www.ogu.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra işe alınmaya hak kazananların isimleri, başvuru bitim tarihinden sonra www.ogu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İstenilen Belgeler;

Başvuru Formu, 1 Adet Fotoğraf (Başvuru Formuna yapıştırılacak), Sağlık Beyanı Adli Sicil kaydının bulunmadığına dair yazılı belge veya beyanı, Diploma veya Mezuniyet Belge Fotokopisi ,2014 KPSS sınav sonuç belgesi, 2016 KPSS sınav sonuç belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi aldığına dair yazılı belge Çalışma Belgesi, SGK Hizmet Dökümü

Eskişehir ilinde yer alan Osmangazi Üniversitesi personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi ilan hakkında detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Eskişehir iline ait diğer iş ilanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2022

Eskişehir ilimizde yer alan Anadolu Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli per…