Ana Sayfa Şehirler Erzincan Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı İlanı

Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı İlanı

110
Et ve Süt Kurumu

Hayvancılık ve balıkçılığı geliştirmek amacıyla kurulmuş olan Et ve Süt Kurumu, bugün yayınlamış olduğu ilan ile engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. Et ve Süt Kurumu ilan kapsamında 3 işçi istihdam edecek olup, adaylardan EKPSS sınavına katılmış olmalarını şart koşuyor. Ayrıca ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 24 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Et ve Süt Kurumu engelli işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında yer almaktadır.

Et ve Süt Kurumu Engelli İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları geçerlidir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Çalışma Adresi : ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1.CAD NO. ERZİNCAN / TÜRKİYE

Et ve Süt Kurumu engelli işçi alımı ilanı kapsamında paketleme işçisi alımı yapacaktır. Et ve Süt Kurumu ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ulalar Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Erzincan ilimizde yer alan Ulalar Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı ger…