Home Şehirler Eskişehir Eti Maden İşletmeleri Engeli İşçi Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri Engeli İşçi Alımı Yapacak

39
Engelli işçi

Eti Maden İşletmeleri yayınlamış olduğu ilan ile 1 engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. İşçi alımı ilanı kapsamında lise ve dengi okullardan mezun olmuş 1 proses işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 17 Ekim 2016 ile 26 Ekim 2016 tarihleri arasında iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Eti Maden İşletmeleri Engeli İşçi Alımı İlanı 2016

Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKIŞEHİR) engelli 1 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, ulusal düzeyde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 11.10.2016 tarih ve 25077 sayılı yazımız ile iş gücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 17.10.2016 tarihi itibarıyla yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu engelli 1 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Eti Maden İşletmeleri Kırka Bor İşletme Müdürlüğü tarafından yapılacak olan engelli işçi alımı ilanına dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Eskişehir Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Ülkemizde son senelerde sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılmaya devam ediyor. Bu yatırı…