Ana Sayfa Özel Şirketler Etstur Personel Alımı ve İş Başvurusu

Etstur Personel Alımı ve İş Başvurusu

463
Etstur

EtsTur; Türkiye’nin iç pazardaki en büyük turizm grubudur ve 1991 yılında, Türk gezginlere tatil alternatifleri üretmek ve güvenli seyahat hizmeti sunmak üzere kurulmuştur. Türk Turizm Sektörü’nde mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Etstur, otel ve tatil köyleri rezervasyonları, havayolu, karayolu, denizyolu ulaşım hizmetleri, kültür turları, mavi yolculuk,  yurt içi ve yurt dışı turları, kayak turları, gemi seyahatleri, otobüs turları, kiralık araç hizmeti ve uçak bileti alanlarında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Etstur Personel, Eleman Alımı 2021

Ets Tur yurt içi ve yurt dışı seyahat ve turizm sektöründe ciddi bir pazar payına sahiptir. Etstur bünyesi altında yüzlerce insana iş imkanları ve iş olanakları sağlamaktadır. Peki bu firma da sizde çalışmak istiyorsanız ve iş başvurusu yapmak istiyorsanız bu konuda sizlere konu ile alakalı yardımcı olmaya çalışacağız. İnsan Kaynakları  tarafından açıklanan İşe Alım Süreci ve hangi pozisyonlarda alımların yapıldığı hakkında bilgi verelim. Ayrıntılar aşağıdadır;

Etstur Güncel İş İlanları 2021

Etstur firması tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında; Seyahat danışmanları, Şoför, İşe alım uzmanı, Bilet satış personeli, İnsan kaynakları personeli, Temizlik personeli, Host ve Hostes görevlileri, Çağrı merkezi temsilcisi, Tur operatörleri, Müşteri temsilcileri, Rezervasyon görevlisi, Satış destek personeli, Muhasebe personeli,  Yurt içi operasyon görevlisi, Yurt dışı operasyon görevlisi, Misafir ilişkileri personeli, Yazılım uzmanları, Grafik tasarımcı, Finans uzmanı, Otel kontrat personeli, Engelli Personel, Vize uzmanı, Satış şefi, Raporlama uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almakta. Ayrıca firma uygun pozisyon ve personel açığı oluştuğunda değerlendirmek üzere Genel Başvuru’da toplamaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Etstur İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Etstur personel ve eleman alımlarında iki alternatif yol izlemektedir. Bunlardan birincisi kariyer siteleri üzerinden yayınladıkları iş ilanları aracılığı ile yapılan başvurulardan oluşmaktadır. Diğer alternatif başvuru şekli ise kendi sitesi üzerinden yayınlamış olduğu güncel personel alımı ilanları vasıtası ile yapılmaktadır. Online olarak yapacağınız iş başvurularında özgeçmişinizin güncel olmasına dikkat etmelisiniz. İngilizce olarak hazırlanmış bir özgeçmişin (CV) yurtiçi ve yurtdışı çalışan firmalar açısından büyük önem arz ettiğini unutmamanızı tavsiye ederiz. İşe alım sürecinde yapmış olduğunuz iş başvuruları firma insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenmektedir ve başvurusu uygun bulunan adaylar firma tarafından iş görüşmesine çağrılmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz linkler vasıtası ile Etstur tarafından yayınlanmış olan güncel iş ilanlarına ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Etstur Firmasına İş Başvurusunda Bulunmak için (Kariyer Sitesi) TIKLAYIN
  • Etstur Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu için (Alternatif) TIKLAYIN

Bu yazımızda Etstur Firmasına İş Başvurusu yapmak ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…