Ana Sayfa Şehirler Çanakkale Ezine Belediyesi İşçi Alımı Yapacak

Ezine Belediyesi İşçi Alımı Yapacak

112
Ezine Belediyesi

Çanakkale ilimizde bulunan Ezine Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ezine Belediyesi ilan kapsamında mobilya ve dekorasyon personeli alımı yapacaktır. Adaylar ilana 18 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Ezine Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

 

Ezine Belediyesi İş Başvurusu 2019

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru sırasında istenilen belgeler aşağıda verilmiştir.

  • Dilekçe
  • Kimlik fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Mobilya ve dekorasyon diploması

Başvuru adresi : Cumhuriyet Mahallesi Org. Nahit Şenoğlu Caddesi No:2

İrtibat Telefon : 0286 618 10 09 – 0541 435 34 60

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…