Ana Sayfa Bilgi Bankası Mesai Saatleri File Market Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri

File Market Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri

3,758
File Market

File Market Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

File Market, 1995 yılında ülkemizde perakende sektöründe yüksek indirim modeli ile tanıştıran BİM tarafından müşterilerin hizmetine sunulan yeni ve farklı bir satış modelidir. File market mağazalarında gıda, kişisel bakım ve genel temizlik ihtiyaçları iyi veya en iyi kalitede, yüksek standartlarda üretilmiş ve sürekli düşük fiyatlardan satışa sunulmaktadır. File market mağazalarında müşterilerin kendi mahallerinde alışveriş yapıyormuş gibi rahat hissetmeleri esas alınmıştır. Özellikle özen indirim günlerinde çeşitli promosyonlar düzenlenmekte ve bugünlerde mağazalar oldukça kalabalık olmaktadır. Ayrıca bu ürünler de kısa zaman içinde tükenmektedir.  Bu ürünleri temin etmek için mağazaların açılış saatinde şubelere gitmek gerekiyor. Peki File Market şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? File market çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

File Market Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

File market şubeleri haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar ) açıktır. File market sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Tüm File market şubeleri aynı saatte açılır ve aynı saatte kapanır. File market çalışma saatleri hakkında sık sorulan sorular ve yanıtları ise yazımız devamında yer almaktadır.

File market sabah saat kaçta açılıyor : File market şubeleri sabahları saat 09:00’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

File market akşam saat kaçta kapanıyor : File market şubeleri akşam saat 22:00’a kadar açık durumda bulunmaktadır.

File market hafta sonu açık mı / kapalı mı : File market şubeleri tıpkı hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

File market bayramda açık mı / çalışıyor mu : File market şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı durumdadır. Ancak bayramın diğer günleri standart çalışma saatleri içerisinde hizmet sunar. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir.

Hali hazırda; İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Zonguldak gibi illerimizde File market şubeleri bulunur. Ancak diğer illerimizde de şube açmak için çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Bu yazımızda File market çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve ayrıca kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0216 217 35 35” üzerinden kolaylıkla dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. Zuhal kahraman

    22 Mart 2021 at 09:20

    Merhaba internetten açılış saatinize baktım ve kapıda kaldım pandemiden dolayısıyla saat onda açılıyormuş bilgilernizi güncelleseniz hiç fena olmaz

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

AFAD Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

AFAD İş ilanları, güncel olarak kurumun yayınladığı başvuru formları ve ilanların sizlere …